OBĽÚBENÝ KÚSOK JESENE

Vždy sa teším na príchod nového ročného obdobia. Okrem zmeny počasia so sebou každé z nich prináša i nové možnosti v oblasti módy. S prichádzajúcou jeseňou som si aj tento rok vychutnávala pocit, keď som letné veci postupne odložila, zabalila do krabíc a následne vytiahla všetky svetre, kabáty či ďalšie kúsky. Zrazu mám pocit, že sa v mojom šatníku nachádza množstvo vecí. Navyše, na niektoré som za uplynulé mesiace úplne zabudla.

Pre mňa signalizuje príchod ďalšieho ročného obdobia aj prichádzajúci nový kúsok, ktorý si natoľko obľúbim, že by som ho bola schopná nosiť 24/7. Ale nie je to tomu tak, keďže sa za každým snažím vymyslieť v rámci mojich outfitov nové a nové kombinácie. Aj keď priznávam, najradšej by som ho nosila neustále.
 Jeseň 2017 sa u mňa bude rozhodne spájať s dnešným károvaným sakom. Určite ste si všimli, že tento kúsok a rovnako aj vzor na látke sa veľmi často vyskytuje na streetstylových fotkách z fashion weekov alebo na zahraničných blogoch. Ja som si ho zamilovala už dávno, no kúpila som si ho v celom komplete len pred pár týždňami. Od začiatku som sa z neho tešila. Preto som ho hneď prevetrala na viedenskom týždni módy a následne sukňošortky z celého kompletu v tomto outfite.  

Kárované sako považujem za môj aktuálne najobľúbenejší kúsok a zároveň veľmi variabilný. S obľubou ho nosím k jednoduchým bielym tričkám, košeliam, šatám alebo džínsom. Samozrejme, skvele sa kombinuje aj k ležérnejším mikinám podobne ako v dnešnom outfite. Doladila som k nemu ešte biele tenisky, čiernu koženkovú sukňu a veľká kabelka, kam napchám hocikedy všetko potrebné. Takto sa cítim najlepšie. Priznávam sa, že v posledných dňoch mi ležérnejšie outfity vyhovujú úplne najviac. 
A ako je to u vás?
OOTD:
sako, mikina - STRADIVARIUS
sukňa - H&M
pančuchy - BEPON
kabelka - NOIRE
tenisky - NOVESTA


3 komentárov:

  1. to sako je fakt pecka! Ja tiež v tomto chladnom počasí som viac naklonená pohodlnejším veciam :)

    DEZIRÉ

    OdpovedaťOdstrániť
  2. To sačko ti veľmi pristne a milujem, ako vieš vymyslieť rôzne kombinácie, ktoré by mne ani nenapadli alebo by som v nich vyzerala divne.. :) ♥

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť