NOVÁ ČLENKA DOMÁCNOSTI

Pár mesiacov potom, ako sme si zobrali našu mačičku Jackie, sme začali premýšľať nad tým, či si nevezmeme ešte jednu mačaciu spolubývajúcu. Pomerne dlho sme nad tým váhali. Predsa len nejde o rozhodnutie iba na niekoľko mesiacov, preto sme túto možnosť dlhšiu dobu zvažovali. Až prešli viac ako dva roky a my sa tešíme z našej novej členky domácnosti. Síce ešte nemá meno (aj keď mne sa veľmi páči Blaire, ale Dominik nie je veľmi nadšený), no srdcia celej rodiny si okamžite získala. Jackine ešte nie, ale veríme, že sa to čoskoro zmení. Zatiaľ sa správajú sem - tam ako kamarátky, potom ako matka s dcérou a inokedy zase ako nepriateľky na život a na smrť. Hádam čoskoro zostanú len pri kamarátskom a rodinnom vzťahu. Každopádne, naša najmladšia členka je veľmi rozkošná hravá, šibalská a veľa papá (okrem svojho jedla skonzumuje na posedenie aj Jackine, čo najstaršiu mačičku neskutočne rozčuľuje). Ďakujem ešte raz našej kamarátke Gabike za to, že ju zachránila (našla ju plačúcu v zúboženom stave) a za to, že sme doma štyria - Dominik, ja, Jackie a ... Blaire(?).
FOTO: Dominik Babušík
V spolupráci s BMW
Najmladšiu mačičku sme si boli od Gabiky vyzdvihnúť hneď po príchode z Rúbaňa. O ňom vám rozhodne ešte napíšem, aj keď niekoľko fotiek ste na sociálnych sieťach už určite zaregistrovali (a tie dnešné sú tiež odtiaľ). Vybrali sme sa tam na krásnom bielom BMW radu 2 Active Tourer. Jeho hybridná verzia nám okamžite učarovala. Myslím, že až natoľko, že premýšľame nad zakúpením hybridného vozidla. Avšak dúfam, že dovtedy, kým nám v garáži bude parkovať, pribudne na Slovensku viac nabíjacích staníc. Za týždeň testovania rodinného a kompaktibilného BMW radu 2 som mala pocit, že ich je žalostne málo. Keď už sme ju našli v niektorom z nákupných centier, bola obsadená alebo nám nepasovala koncovka. Možno sme v tieto dni len mali smolu, no v Žiline to oproti Bratislave bolo ešte horšie (jediné šťastie, že sme si ho mohli nabiť aspoň doma v zásuvke). Ale snažím sa v tomto smere myslieť pozitívne, že nabíjacích elektrostaníc bude len pribúdať, aby po slovenských cestách jazdilo viac hybridov či elektromobilov resp. takýchto fešákov. Za mňa veľká spokojnosť a zároveň chrobák do budúcnosti pri hľadaní nového auta (keďže nás to čoskoro čaká).


Priznám sa, že prebiehajúce jesenné dni si veľmi užívam - slnko, pestrofarebná paleta, lístie a veľa žltej. Možno aj z tohto dôvodu nosím vo veľkom svoju minuloročnú obľúbenú žltú bundu. Väčšinou sa ňou snažím oživiť svoje tmavšie outfity ako v dnešnom prípade. Aj keď ide o kombináciu žltej a čiernej, dávala som pozor, aby nepôsobila v štýle "včielka Maja", čo je pri spomínanom kombe jedno z rizík. Ale myslím si, že som sa mu celkom vyhla. 


Čierny sveter s výšivkami je pokračovaním môjho výšivkového obdobia z minulého roka. Milujem jeho vzory a zároveň zaujímavo riešené rukávy. K nemu som zvolila čiernu áčkovú sukňu s vysokým pásom a čižmy nad koleno (opätky majú dokonalé a relatívne pohodlné). Nechýba ani čiapka, ktorá sa počas tohtoročnej jesene stala u mňa plnohodnotnou náhradou klobúkov. 

OOTD:
sveter - SHEIN
sukňa - ROSEGAL
čižmy - TOPANKOVO
čiapka - STRADIVARIUS
bunda - ZARA3 komentárov:

  1. Veeľmi pekné, určite si sa vyhla včielke Máji :) A inak mačičke by som dala meno Blaire, tak jej to nejak pristane :D A čo sa týka týchto čiapok a baretiek, ja by som ich nosila, ale môjmu manželovi sa to absolútne nepáči a keď si to vyskúšam nadšená v obchode, tak ma tým pohľadom so zdvyhnutým obočím presvedčí, že si to nemám kúpiť :D ale ja o toho raz pôjdem, lebo rovnako to bolo kedysi s klobúkom :D

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. krásne fotky, prídeš mi v tomto outfite tak viac sexi ako v iných príspevkoch asi to bude tou minisukňou, čižmy nad kolená a baretka, všetko na typ takmer a lá policajtka :D

    DEZIRÉ

    OdpovedaťOdstrániť