NA MQ VIENNA FASHION WEEK 2017 II.

Jeseň so sebou prináša množstvo eventov. Kategóriu módnych otvoril nepochybne ešte v priebehu septembra viedenský týždeň módy. Ako bolo na prehliadke značky Rozbora couture, ste si mohli prečítať v jednom z predchádzajúcích článkov. Dnes vás vezmem na predstavenie modelov módnej návrharky Idy Sándor na Vienna Fashion Week 2017.
FOTO: DOMINIK BABUŠÍK


Bolo skvelé vidieť šikovnú dizajnérku z východného Slovenska na zahraničnom evente. Okrem Idiných modelov som jedným očkom sledovala reakcie prítomných, ktorí si jednotlivé kúsky fotili prípadne tlieskali. U mňa to bolo podobné, keďže ma zaujalo hneď niekoľko stylingov.Prehliadka Idy Sándor na Vienna Fashion Week by sa dala opísať nasledujúcimi slovami - minimalistická, nadčasová a pútavá. Navyše, s nápaditou obuvou z TOPANKOVO tvorili dokonalú súhru. Za mňa veľké plus a pochvala za celú prehliadku. 

Zaujalo ma hneď niekoľko modelov, no do záverečného výberu som zvolila moju TOP 3 - nádherné šaty ideálne do práce ale aj na večeru (viem si ich predstaviť v mnohých kombináciách s rôznymi doplnkami a vždy na inú príležitosť), kabát (sám o sebe veľmi dominantný kúsok, hneď by som ho privítala v šatníku, pre mňa najväčšie WOW z prehliadky a najkrajší model) a priesvitné šaty s body (úžasný materiál vrchnej časti a spracovanie). 


 Mimochodom, o outfite z MQ Vienna Fashion Week si môžete prečítať v predchádzajúcom článku.
Ď A K U J E M E, milá Ida Sándor za pozvanie!
Verím, že sa čoskoro vidíme opäť.


0 komentárov:

Zverejnenie komentára