NA MQ VIENNA FASHION WEEK 2017 I.

Fashion weeky ma vždy fascinovali. Za každým sa z nich teším na reporty priamo z móla, backstagu a hlavne streetstylové zábery. Inak tomu nebolo ani v prípade viedenského týždňa módy. Mala som z neho o to väčšiu radosť, pretože som sa ho mohla už po tretíkrát zúčastniť. 
Opäť som na každom rohu nasávala atmosféru, kochala sa niektorými inšpiratívnymi či odvážnymi outfitmi a sčasti riešila aj otázku hladu. Keďže bol 14. september 2017 pomerne hektický a v Bratislave sme absolvovali jednu akciu za druhou, na obed preto nezostal akosi čas. Trochu som sa bála toho, ako nájdem vo Viedni jedlo bez pšenice, mlieka a vajec za rozumnú cenu, až som nakoniec zostala milo prekvapená. Vo vonkajšom stánku (nachádzajúci sa neďaleko hlavného móla a ktorý tam po minulé roky určite nebýval) som objavila najlepší hummus na svete. Skutočne som lepší ešte nejedla. Takže v tomto smere maximálna spokojnosť. Ale poďme od gastronómie naspäť k fashion weeku.
Avšak viete ako sa hovorí, s plným žalúdkom sa hneď lepšie pracuje. :)

FOTO: DOMINIK BABUŠÍK


Na MQ Vienna fashion week som tento rok zvolila sukňošortky a sako z rovnakého materiálu. Károvanú kombináciu som doplnila o jednoduché biele tričko s červeným nápisom EVERY WOMAN.
V rovnakom odtieni ako spomínaný text na tope som zvolila aj kabelku. Ostatné doplnky ako lodičky, čiapka, okuliare a náramok sú v čiernej farbe so striebornými detailmi. 
Čo hovoríte na tento look? 

OOTD:
sako, šukňošortky, tričko - STRADIVARIUS
lodičky - CCC
kabelka - PRIMARK
náramok - TRENDS BY DOMINICCI
okuliare - DOLCE & GABBANA via MISTEROPTIC
čiapka - EBAY


V rámci viedenského týždňa módy sme si ako prvú vychutnali prehliadku Rozbora couture. Rodinná značka s kreatívnym riaditeľom a módnym návrhárom Richardom Rozborom predstavila svoju kolekciu na tomto významnom medzinárodnom fóre už po piaty raz. Som veľmi rada, že som si mohla vychutnať v poradí tretiu prehliadku tejto značky na MQ Vienna Fashion Week opäť z prvého radu. Z tohto miesta vidíte úplne všetko (niekedy aj to, čo by ste nechceli ako napríklad vytŕčajúce nitky či nekvalitné zošitie, avšak to rozhodne nebol príklad tejto prehliadky) a môžete si prezrieť všetky modely v plnej kráse. Podobne ako po minulé roky aj teraz oceňujem výber kvalitných a exkluzívnych materiálov, pri ktorých dôkladne vynikli strihy a tiež čisté línie s dôrazom na detail. Najviac ma zaujali kúsky s hravými, nápadnými a sviežimi vzormi. Niekoľko z nich som vám vybrala aj do fotoreportu. 

Pre mňa sú práve tieto modely dôkazom toho, že línia Rozbora Couture pre rok 2018 je opäť nositeľná a nádherne ženská. Ak by som si mala vybrať, väčšinu týchto kúskov nosím každý deň do práce. Najmä šaty, košele a prekrásne sukne.
Ď A K U J E M E, milí Rozborovci, za pozvanie. 
Držíme vám palce a tešíme sa na ďalšie nápadité modely z dielne Rozbora Couture.
 Na záver som pre vás vybrala mojich "obľúbencov" z prehliadky. 
Potlače na košeliach a šatách (v kombinácií s opaskom sú skvelé) som si hneď zamilovala. 
Najmä búzka nachádzajúca sa prvá zľava je prekrásna spolu so sukňou pod kolená. Celý outfit sa mi veľmi páčil.
Pre mňa TOPKA TOPIEK (ak to takto slangovo môžem nazvať) je jednoznačne čierna sofistikovaná transparentná sukňa. Viem si ju predstaviť na bežné nosenie ale hlavne do večerných lookov. Výborné!
Ktoré kúsky od Rozbora Couture sa najviac páčili vám?
Budem sa tešiť na vaše odpovede. :)

1 komentárov:

  1. Mne sa tvoj look strašne páči Lindi, taký jednoduchý ale "eyecatching" zároveň, TOP! Ja som bola naposledy na fashion weeku pár rokov dozadu, na MBFW v Berlíne, ešte keď som tam žila a bolo to .. no malo to proste svoju atmosféru, určite by som išla opäť, keby som dostala možnosť!

    www.nasklee.com

    OdpovedaťOdstrániť