ĽUDOVÉ ŠATY A OTÁZKA SKUTOČNE?

Pred malou chvíľkou mi Dominik dočítal jeden zaujímavý článok o denných návykoch bohatých ľudí. Jedným z nich je "obklopovanie sa pozitívnymi ľuďmi", čo mi mamina pripomínala už od detstva a neskôr sa k nej pridal aj môj manžel. Som rada, že ich v tomto smere poslúcham a snažím sa vo svojom živote minimalizovať kontakt s negatívne zmýšľajúcimi osobami. Aj keď niekedy to skrátka nejde. Mám pocit, že v poslednej dobe stretávam príliš veľa falošnosti, ohovárania, taktizovania a zákerných medziľuských hier (niežeby predtým nie, ale teraz je toho akosi príliš veľa). Ale aj takéto životné situácie občas musia nastať, aby vás to posilnilo a prestali ste to riešiť. Napriek tomu, že do tohto štádia som sa už dostala a nad všetkým sa už len usmievam, nepochopím jednu záležitosť. 
FOTO: DOMINIK BABUŠÍK

Skutočne musia niektorí ľudia nonstop ohovárať druhých? 
Skutočne musia niektorí ľudia "donášať" iným o iných namiesto toho, aby sa starali o svoje problémy?
Skutočne musia niektorí ľudia ubližovať či intrigovať a potom zdieľať na sociálnych sieťach citáty o tom, akí sú úžasní, najlepší a neznášajú faloš, hoci oni sami sú falošní?
Skutočne musia byť niektorí ľudia až takí krutí v tomto už dosť negatívnom svete?
Skutočne?
OK, možno to nebola jedna vec, ale hneď niekoľko. Avšak podstata je jedna a rovnaká!

Keďže viem, že blog čítajú mnohí moji blízki, dopredu ich chcem ubezpečiť, že u mňa sa nič nedeje a som úplne nad vecou. Len som mala potrebu to sem napísať, pretože veľa mojich známych sa nad podobnými vecami pozastavuje, trápi sa, mnohokrát ich to raní a potom si spolu s nimi kladiem vyššie spomenuté otázky. Chcem vás preto poprosiť, obklopujte sa len pozitívnymi ľuďmi a nemárnite čas "riešením" iných. V prvom rade začnite od seba, až potom súďte druhých. Naivne dúfam, že sa spomenuté vety dostanú k správnym ľuďom, ale... aj keby sa dostali, oni ich, žiaľ, nepochopia (možno nie teraz, avšak optimisticky dodávam, že určite jedného dňa ÁNO)...
Drahí moji, posielam vám jeden veľký úsmev a dnešný outfit.

Síce nie je z dnešného dňa, pretože by som v ňom jednoznačne zamrzla, ale skôr z predchádzajúcich týždňov, kedy ste ma po zverejnení selfíčka v nich bombardovali, odkiaľ sú. Presne ODTIAĽTO! Napriek tomu, že si uvedomujem, že ma rozširujú, nedám na ne dopustiť. Sú pohodlné, vzdušné a nádherne vyšívané. Podobné ľudové vzory som v dnešnom outfite skombinovala hneď trikrát - na hodinkách, náušniciach a spomínaných šatách. Verím, že vám táto kombinácia vyčarí minimálne toľko úsmevov, koľko mne počas jej nosenia.
Krásne dni vám prajem bez negatívnych ľudí a s množstvom spokojnosti a pozitívnej energie.
OOTD:
šaty - SHEIN
lodičky - TOPANKOVO
náušnice - DOMINIKA GULDEN
kabelka - DEICHMANN

4 komentárov:

 1. Jak by řekla moje kamarádka "na každou svini se vaří voda" :D a jak bych řekla já - karma si tě vždy najde :))
  Moc krásná kombinace v outfitu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja by som sa tiež rada obklopovala pozitívnymi ľuďmi, ale tých flošných a negatívnych máme okolo seba tiež veľmi veľa a normálne mám pocit, že sa to všetko lepí aj na nás... niekedy si vravím, že sa čím ďalej tým menej smejeme dokonca... a aj keď mám ísť do práce, tak som negatívne naladená a viem, čo ma tam čaká..zase ohováračské nadriadené atď...asi treba zmeniť prácu a hlavne krajinu :D mna ovplyvnuje aj uprsane pocasie joooj, ale také články ma vedia dobre naladiť a vždy si uvedomím, že by som sa mala viac usmievať, nevšímať si negativitu a byť vďačná za tie dobré veci v živote :)
  Skoro by som zabudla, outfi ta jednotku, topánky ti mega pristanú :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bohužiaľ odpoveď na tvoje otázky je áno musia. Niektorí ľudia sú proste tak nastaví a nerobiť to by ich asi zabilo... Našťastie máš ten správny postoj neriešiť a tak ti prajem, aby si mala vo svojom okolí naozaj len pozitívnych a dobrých ľudí :) A inak, skvostné lodičky ;)

  NITA
  NEW POST

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Niekedy je ťažké obklopiť sa len pozitívnymi ľudmi, tiež sa o to snažím, ale mnohokrát to nie je možné. A možno si niektorí niekedy ani neuvedomujú, čo všetko hovoria a že to viac škodí ako prináša úžitku. Ale taký je asi život, tak ako si povedala si to netreba všímať a treba ísť ďalej :). A inak úžasný outfit, veľmi ti to pristane :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť