VÍKEND S KOŠEĽOVÝMI ŠATAMI

Spoznávacím znamením každého víkendu je, že ubehne veľmi rýchlo. Tento nebol výnimkou a opäť stál za to. S Dominikom sme si ho poriadne užili v kruhu našich priateľov. Začali sme "oslavovať" v piatok a skončili v nedeľu večer. Vždy v inej spoločnosti s inými zážitkami a iným pohostením. Za každým však perfektne! Spoločným menovateľom našich stretnutí bola svadba. Keďže každá "víkendová" partia absolvovala spolu s nami všetky svadobné oslavy (rozumej od 6. mája 2017 až po noc zo 7. na 8. máj prípadne aj rozlúčku so slobodou), stále sme mali čo rozoberať. Preto sme sa veľa nasmiali a samozrejme zaspomínali si. Nechýbalo ani pozeranie svadobného videa, ktoré si od piatku môžete pozrieť aj vy na FB LAPKINN. Takýchto víkendov poprosím viac. Avšak už iba s kvalitným vínkom alebo TATRATEA. :))
Mimochodom, keď sme už pri dokumente z našej svadby, ďakujem vám za prenádherné reakcie. Doteraz ho komentujete alebo nám píšete súkromne. Priznám sa, že pri niektorých správach na Instagrame som aj vyronila slzu, tak ste ma potešili a dojali. Hlavne som v pozitívnom slovazmysle zostala prekvapená z vašej priazne. Je to MEGAÚŽASNÉ a ďakujem vám ešte raz.
Vo víkendovom duchu sa nesie i dnešný outfit. Zvolila som ho aj na piatkovú návštevu. Nosným kúskom sú košeľové šaty. Hneď, ako som ich uvidela, som sa do nich okamžite zamilovala. Akurát som pri objednávaní netrafila úplne veľkosť a tak som problém s o číslom väčšími šatami vyriešila opaskom. Jedinou ich nevýhodou je viazanie vpredu, ktoré miestami vytvára nepekné riasenie, ale napriek tomu tieto košeľové šaty milujem. Dajú sa nosiť na množstvo spôsobov a kombinácií - so sandálmi, lodičkami, teniskami, sliponmi (ako dnes) - zapnuté ku krku, rozopnuté či s odhaleným ramenom ako na dnešných fotkách. Posledná spomínaná možnosť mi vyhovuje úplne najviac, hlavne počas horúcich letných dní. 
Ako ste víkendovali vy a čo vaša víkendová "rovnošata"? 

FOTO: Dominik Babušík


OOTD:
šaty - TU
slipony - VANS
kabelka - PRIMARK
strap na kabelke - MIRROR MIRROR
opasok - H&M
náramky - CRUCIANI via BLOGERINAS

5 komentárov:

 1. So refreshing hun!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie šaty sú božské !
  <a href="http://www.aestaste.eu/">aestaste blog</a>

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Linduška, toto je nádherný look!! <3

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Linduš...tie šaty ♥

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherný look! A tie košeľa-šaty sú krásne! Veľmi sa mi páčia v kombinácii s červenými doplnkami :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť