POHODOVO ĽUDOVO

Od pondelka mám v hlave pohodu. Nemyslím len priaznivé podmienky na dobré cítenie sa ale aj obľúbený slovenský festival. Neviem ho dostať z mysle a neskutočne sa teším. Dookola si spievam skladby skupiny Para (hlavne našu svadobnú - "povedz mi, Linda, prečo sme spolu?"), Birdy a najnovšie som sa namotala aj na hity dua Ylvis (neskutočné bláznovstvo). Avšak dôvodov, prečo sa teším na Pohodu, mám viacero. Okrem výborných interpretov je to samotná atmosféra, mnoho mojich kamarátov (s ktorými sa nemusím ani dohadovať, že sa stretneme, lebo sa určite náhodne uvidíme:)), dobré jedlo a množstvo atrakcií či zábavy. Skrátka, juchuuuu, nech už sme tam! 
Aj keď musím sa priznať, že minulý rok sa nám veľmi nechcelo, pretože sme sa neskutočne báli, čo nás čaká. Vtedy bolo pre nás úplne nepredstaviteľné, ako zvládneme sprchy, stan či spoločné umývanie zubov uprostred areálu. Avšak, všetko prebehlo hladko a my sme sa po Pohode 2016 nevedeli dočkať tohto ročníka. S Dominikom sme si stihli appku, popridávali do kalendára všetky zaujímavé diskusie a koncerty (zase sme zistili, že sa nám prekrývajú) a pravidelne sledujeme všetky novinky. Už len nech výjde počasie a bude všetko skvelé.
Na 20. Pohodu si jednoznačne balím rôzne crop topy. Práve tie boli pre mňa jedno z hlavných motivácií a hnacích síl pri minuloročnom chudnutí. Síce ešte s postavou nie som 100% spokojná, už teraz sa z ich nosenia vytešujem. Tento kúsok som skombinovala aj v dnešnom outfite. Dlho som premýšľala, s čím doladím moju novú folklórnu sukňu. Hľadala som vhodnú kombináciu a snažila sa zabrániť tomu, aby celý outfit vyzeral príliš retro a ľudovo. Nakoniec som sa rozhodla pre letný a ležérny look s crop topom a teda o spojenie tradičného s moderným. 
Mimochodom, suknička pochádza z dielne Karolíny a Michala z JANKIV SIBLINGS. Veľmi si na nej vážim, že je ručne naplisovaná a ušitá s láskou. V dnešnej dobe si cením každý vydarený krok smerom k zachovávaniu tradícií a úcty k nim. Preto som folklórnu sukňu zladila s modernými kúskami a vyvetrala v košických uličkách. 
Slovenská tvorba nechýba ani pri doplnkoch. Tenisky Novesta s krásnou modrotlačou vám ani nemusím predstavovať a rovnako ani náušnice Tanečnice od šikovnej Dominiky Gulden - opäť vo folklórnom štýle.
Majte sa pohodovo a dúfam, že sa vidíme na letisku Trenčín.

P.S.: Na Pohode ma stretnete aj vo výbornom ZOOT city. 

FOTO: Dominik Babušík


OOTD:
crop top - ASOS
sukňa - JANKIV SIBLINGS
kabelka - PRIMARK
tenisky - NOVESTA
náušnice - DOMINIKA GULDEN2 komentárov:

  1. Jejo pekne zladená folklórna sukňa a crop top :) A tie vlasy ♥ No a verím, že sa tešíte na Pohodu, ja som ešte nebola na niečom takom, ale bola som s manželom na Šírave na moto zraze, keďže on je zarytý motorkár a aj keď ja to nemusím, bolo to skvelé, spali sme tiež v stane a dali sme si pivko, langoše, okúpali sa, popočúvali nejaké skupiny a bol to mega zážitok, ktorý si chcem znovu niekedy zopakovať ♥ :)

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tá sukňa je skvelá, veľmi sa mi páči ako si ju skombinovala! *___*

    www.nasklee.com

    OdpovedaťOdstrániť