POHODA 2017

Dodnes spomínam na ten deň, keď sa nám minulý rok nechcelo ísť na náš prvý ročník Pohody. Báli sme sa stanovania, spŕch či toaliet. Zároveň sme mali pocit, že takéto festivaly k nám, jednoducho, nepatria. Nakoniec sa však naše obavy nepotvrdili. Práve naopak! Všetko bolo perfektné a po Pohode 2016 sme sa nevedeli dočkať tohtoročnej. Opäť sa vydarila a ja mám už teraz v hlave spustené odpočítavanie, kedy príde ďalšia.
Neviem, čím to je, ale tento festival má veľmi svojskú a jedinečnú atmosféru. Prejdete cez brány a máte pocit, že ste v inom svete. Všetci sú usmiati, zabávajú sa, sú k sebe milší ako po ostatné dni a pomáhajú si viac ako inokedy. Na Pohode ani nepotrebujete poznať line up (hoci je vždy nadupaný), pretože počas dňa vás čaká toľko aktivít a kamarátov, ktorých stretnete v areáli, že by ste to nestihli ani do prvého vítania slnka. My sme si počas štyroch dní užili mnohé zaujímavé aktivity - piknik so cidermi, drinky v bare vo výške 35 metrov, nádherne zariadený bar v minimalistickom štýle, perfektné koncerty (s Dominikom sme si mohli po dvoch mesiacoch opäť z plných pľúc zaspievať skladbu z nášho svadobného tanca - Linda od Pary a to rovno naživo), perfektné jedlo či vtipné momenty s kamarátmi. Ďakujem preto ZOOTu, že som aj tento rok mohla vďaka nim zažiť Pohodu s mojím manželom a že ma namotali na tento skvelý festival. Mimochodom, v stánku Zoot sme si užili tiež veľa zábavy. Vďaka Zooťákom sme nezmokli (keďže rozdávali pršiplášte), naučili sme sa vyrábať čelenky (ďakujem, Beka, za návod a pomoc), na jeden hlt som si prečítala rôzne zahraničné časáky, oddýchla v chládku počas čakania na nabitý telefón či sa pokochala inšpiratívnymi pohodovými outfitmi. Jednu z vás som dokonca v piatok z tej hromady fotiek vybrala a so Zootom venovala 50 eurový poukaz na nákup v rámci módnej hliadky na Pohode.
Keď už som pri tých outfitoch, snažili sme sa vám s Dominikom zachytiť outfit z každého dňa, ale bolo to veľmi komplikované. Vždy sa totiž pri mne niekto pristavil, chcel sa fotiť a rozprávať. Niežeby ma to netešilo, práve naopak, je to milé a urobí to radosť (najmä, keď ma niektorí spoznali a zdravili), ale po pravde, veľa pohľadov pri fotení nemám rada. Vtedy sa ma zmocní taký zvláštny pocit a začnem sa priveľmi hanbiť. :))


Pri prvej outfitovej fotke sa pri mne pristavilo dokopy sedem chlapov, na čom sme sa s Dominikom veľmi zábavili. Preto som taká vyusmievaná na všetky strany. Zábery vznikli hneď vo štvrtok, kedy sme dorazili. Bývali sme v stanovom hoteli v jednom zo stanov hneď vedľa uličky TRÁVIŠ (pôvodne Travis, len ľudia boli opäť vynaliezaví). Podobne ako pri soche, ktorá bola podľa mňa jedným z najčastejšie fotených objektov na Pohode. Zvolila som festivalový look s kimonom, klobúkom, chokrami a nechýba ani moja najpohodlnejšia obuv posledných týždňov - Novesty z limitovanej edície. Nosím ich pravidelne (potom ich aj neustále periem) a na tomto ročníku nesmeli chýbať. Pretancovala som s nimi koncerty, zablatila cestou do sprchy v daždi a ochutnávali sme spolu skvelé jedlá a nápoje. Mätový domáci sirup a veľké hot dogy sú mojimi topkami z gastronomickej sféry. Keďže sme všetky nabrané kalórie počas dňa potrebovali spáliť, snažili sme sa ich vyskákať na koncertoch. Štvrtkové vystúpenie Ylvis bolo funny, crazy a naplno sme si ho užili. So všetkou recesiou a slovami o jogurte, politikovi či líške.

OOTD 1:
sukňošortky - NEXT
top - MANGO
chokre - ALIXPRESS
kabelka - MIRROR MIRROR 
(kúpiš priamo na stránke TU alebo v MAGENTA KOŠICE)
klobúk - PRIMARK
okuliare - H&M
kimono - GAASTRA
tenisky - NOVESTA


Mám pocit, že na fotkách z Pohody som ešte viac vysmiata ako inokedy. Pohodová atmosféra sa na mňa maximálne "nalepila" a tak som ju rozdávala na všetky strany. Na tejto momentke od WELIN akurát telefonujem mamine a rozprávam, ako je tu super. Akurát som bola na ceste do ZOOT stánku, kde sa chystal workshop. Nechýbala na ňom ani skvelá Style of Becca. Táto dievčina pre mňa predstavuje bohyňu v DIY, preto som rada, že som sa od nej naučila vyrobiť čelenku. Hneď som ju vymenila za predchádzajúcu a hrdo po festivalovom areále nosila. Všetci mi ju chválili a pýtali sa, odkiaľ ju mám. Dokonca mi nechceli veriť, že som ju vyrobila sama (samozrejme, s pomocou Beky). 
V druhý deň som zvolila outfit s pracovným názvom "dieťa kvetov" (či skôr strapcov?). Kde inde, ak nie na festivale, si môžem užívať tento štýl. Neskutočne skvele som sa v ňom cítila. V strapcovej sukni sa tancovalo parádne, len som trocha banovala, že som zabudla doma svoje krásne kotníkové čižmy, ktoré by vyzerali ešte lepšie. Z ďalších kúskov nechýba top s odhalenými ramenami, džínsovka, ale aj must - have festivalov - opasky s veľkými prackami.
Počas piatkového dňa sme si najviac vychutnali koncert Birdy. Bol famózny, elektrizujúci a spája sa s krásnym zážitkom. Ak ste ho ešte nečítali, TU ho nájdete celý.OOTD 2:
strapcová sukňa, náhrdelník - ALIEXPRESS
tenisky - NOVESTA
kabelka, top - F&F
okuliare, opasok - H&M
čelenka - PRVÁ (BARTINKI), DRUHÁ (DIY)
džínsová bunda - SAMMYDRESS
Sobota sa u nás niesla v duchu hesla "stihni všetko, čo sa ti nepodarilo počas predchádzajúcich dní". Preto sme piknikovali, užívali si drinky z 35 metrovej výšky na bare vo vzduchu s výhľadom na areál a tancovali na koncertoch. Naplno som sa vyskákala a vyspievala na Pare. Boli peckoví. Dodnes si v práci púšťam ich songy.
Na tretí festivalový deň som si vzala pusinkové šaty (je to láska leta a teším sa na ich nosenie počas dovolenky) doplnené o veľký klobúk a ďalšie doplnky. Samozrejme, Novesty nechýbajú. Napriek tomu, že počas dňa som nosila aj rôzne šľapky, na fotkách sa objavujú len tenisky tejto slovenskej značky.
Mojím azda najobľúbenejším doplnkom v súčasnosti sú kabelky Mirror Mirror. Milujem ich pre ich variabilitu, keďže na nich mením rôzne flapy a strapy. Vďaka nim mám každý deň kabelku v inom štýle k rôznym outfitom. Na festivaly či dovolenky sú pre mňa top voľbou, keďže mi stačí jedna miss čierna kabelka a k tomu rôzne vrchné diely či remienka.


OOTD 3:
šaty - MAGENTA KOŠICE
opasok, klobúk - H&M
kabelka - MIRROR MIRROR 
(kúpiš priamo na stránke TU alebo v MAGENTA KOŠICE)
chokre, šnúrka - ALIEXPRESS
tenisky - NOVESTA
selfie fotky vznikli vďaka nášmu super ASUS Zenfone 3
ostatné zábery sme fotili na perfektný OLYMPUS PEN E - PL8

Za toto prekvapenie v podobe festivalovej kresby ďakujem shyredhead7 komentárov:

 1. Dear, you look great!
  Second outfit is my favourite! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky! Sledovala som všetko už cez instastories a straaašne sa mi páčili outfity aj všetky ostatné posty z Pohody, normálne som dostala chuť tam ísť :D Inak som bola na Pohode dvakrát, naposledy však v roku keď sa tam zrútil ten stan, v ktorom som tiež bola, myslím že to ma na pár rokov traumatizovalo :D Ale teraz by som sa tomu možno už nebránila .. len by som asi nedala to spanie v stane :D

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pane jo, tam to muselo být super!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Lindiii, super vyzerá tá čelenka na Tebe! :) Teším sa, že aj ostatní chválili. A tak si ma vychválila, ďakujem, woow, až sa červenám :).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne fotky ! Úplne si ma navnadila na ďalší ročník :)

  Viki Ceglédyová

  OdpovedaťOdstrániť