LENIVÝ DEŇ

Konečne sobota! Už dlho u mňa nevyzerala tak ako dnes, je totiž maximálne lenivá. Spala som pomaly do 13. hodiny (čo sa nestalo veľmi veľmi dlho) a vôbec sa za to nehanbím, keďže pri zvuku padajúcich kvapiek sa spí úplne najlepšie. Následne som si pri neskorých raňajkách pozrela ďalšiu rozprávku z môjho MUST SEE filmového zoznamu. Po včerajšom mimoňovskom kine a zážitku s Ja, zloduch 3 som si pustila Baby šéfa a takto sa počas dnešného dňa flákam. Bez výčitiek a s úsmevom na tvári. Veď, po náročnom júne, kedy na takéto flákania nebol čas, som si konečne dopriala maximálnu pohodu alebo ak chcete - lenivosť. Hneď, ako dopíšem dnešný článok, však skoncujem s lazy programom a pustím sa konečne do generálneho upratovania nášho bytu. Môj manžel sa tohto slovného spojenia vždy obáva, lebo vie, že zase nič nebude môcť nájsť, keďže všetko preorganizujem na iné miesta. Ale aspoň to tu nebude vyzerať ako po výbuchu bomby. Veľké upratovania sú pre mňa ideálnym štartom do nového mesiaca. Vytriedim prebytočné veci, zbavím sa zbytočností, vyhodím do zberu všetky staré reklamné letáky (aj vaša polovička musí študovať všetky prospekty z obchodov s akciami a zľavami alebo to len môj Dominik trpí touto závislosťou), upracem skrine a všetky izby, dám dokopy náš zelený balkón a popritom si utriedim aj všetky myšlienky v hlave. Jún bol náročný a teším sa, že je za mnou. Napriek tomu, že priniesol aj niektoré nepríjemné zmeny, dopadol nad moje očakávania. Aj vďaka tomu nás čaká s mojou polovičkou perfektný júl - o týždeň festival Pohoda, pohodové vysedávanie na balkóne, pracovné povinnosti (bez nich by sme predsa následne nemohli naplno oddychovať) a verím, že v závere i vytúžená dovolenka pri mori. Zatiaľ ešte nemáme vybranú destináciu, ale predstavu s Dominikom máme jasnú - sladké ničnerobenie na pláži doplnené kúpaním, opaľovaním a čítaním kníh. Obávam sa, že nám táto predstava nevýjde, pretože vždy, keď plánujeme, že počas dovolenky nič nebudeme robiť, iba oddychovať, tak nám to vydrží maximálne dva dni. Podobne ako minulý rok, keď sme po druhom dni strávenom ležaním na pláži, si museli ísť požičať bicykle, auto a spoznať celý ostrov Gran Canaria. My skrátka neobsedíme, preto som zvedavá, ako to dopadne toto leto.
Napriek tomu, že ešte nevieme, kam koncom júla odletíme, už teraz viem, čo si zbalím. Čierne priesvitné šaty s červeno - zelenými výšivkami rozhodne nebudú v našom kufri chýbať. Akurát, že namiesto krátkych obtiahnutých šiat (ako v tomto outfite) budem pod ne nosiť len plavky. V looku z dnešných fotiek som ich skombinovala s čiernymi espadrillkami (momentálne moja najobľúbenejšia letná obuv) a úzkym opaskom. Doplnky som ladila k výšivkám, teda v červenej farbe - vyšívaný remienok, kabelka a rúž. Už sa teším, keď si tieto priesvitné šaty oblečiem s plavkami rovno na piesnočnatú pláž.
Mimochodom, som veľmi rada, že tieto fotky vznikli v spolupráci s Maťkou Cimermanovou. Až dnes som si uvedomila jednu krásnu paralelu. Keď som sa pred dvoma rokmi dala prvýkrát takto nakrátko ostrihať, prvý outfitový post s novým účesom som fotila práve s Maťkou, tento rok to neplánovane vyšlo opäť.

Majte krásny lazy víkend, moji milí a užívajte júlové dni!OOTD:
šaty - SAMMYDRESS
kabelka - PRIMARK
šaty - NEW YORKER
hodinky - ANDRÉ CHARLES
opasok - H&M
okuliare - ALIEXPRESS
espadrillky - ZOOT

3 komentárov:

 1. Rovné mikádo - tak to je něco, co ti neskutečně sekne <33

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Strašne sa mi páčia tie šaty a ten účes takisto! *__* Inak my tento rok dovolenku neplánujeme, ale Gran Canaria patrí medzi moje top destinations. Ako dieťa si pamätám toto miesto ako top dovolenku a strašne rada by som sa tam vrátila!!

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tieto šaty vyzerajú fakt super, hneď ma zaujali :o

  Desire fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť