KONEČNE

A je to definitívne! Konečne sme si vybrali našu svadobnú cestu. Ani neviete, ako sa s Dominikom veľmi tešíme. Ak sledujete a čítate pravidelne jednotlivé články, tak ste určite postrehli naše rozhodovacie trouble. Včera sme sa pred spaním zamysleli s mojím manželom nad jednou vecou - "prečo toľko váhame nad naším honeymoonom?" Dospeli sme k viacerým záverom a k jednému najdôležitejšiemu. Človek predpokladá a verí, že svadobnú cestu má len raz v živote, a preto ju chce mať dokonalú. Z tohto dôvodu sme premýšľali nad každým detailom, ostrovom, izbou, leteckou spoločnosťou a šporovými možnosťami. Toto rozhodovanie bolo pre nás podobné ako pri svadbe. Mnohé veci sme si dopriali, hoci sme občas išli nad náš rozpočet. Ale skrátka, chceli sme to počas nášho dňa D mať, pretože sa berieme len raz v živote. Dodnes tieto svadobné rozhodnutia nebanujeme, práve naopak, tešíme sa z nich. Preto dúfam, že tomu bude tak aj pri našich medových týždňoch.
Zároveň by som sa vám chcela poďakovať za všetky vaše správy na Instagrame a Facebooku. Veľmi ste nám pomohli pri rozhodovaní a skvele usmernili. Viem, že už som vám to písala, ale ste najlepší a neskutočne si cením vašu pomoc. Jediné, na čo v tejto chvíli čakáme, je potvrdenie z rezortu, či je voľná vila na pláži s priamym prístupom do mora a či ešte majú k dispozícií honeymoon package. S Dominikom, samozrejme, veríme iba v pozitívnu a skorú odpoveď. 
Hneď po zabookovaní sme prišli na to, že na Maledivy toho skutočne netreba veľa brať. Ako dnes Dominik poznamenal: "Topánky nám tam netreba, lebo všade je len biely piesok (pomaly aj v reštaurácií). Preto si zbalím len dvoje plaviek, dvoje kraťasov, štyri tričká a outfit do lietadla. Veď aj tak budem chodiť iba v plavkách." Dala som mu za pravdu a skonštatovala, že u mňa je to rovnako. Akurát som mu nepovedala, koľko si v skutočnosti beriem kusov plaviek, topov, šiat a podobne. V podstate sa to dozvie až na Maledivoch, keďže kufor balím ja a blog Dominik nestíha čítať. Keď tak nad tým premýšľam, tak rovnako je prekvapený na každej dovolenke. Hlavne, keď mu tvrdím, že beriem len "tento klobúk" (ktorý mu ukážem) a v ňom sú ukryté ďalšie štyri. Samozrejme, že konečný počet zistí až v dovolenkovej destinácií a ja sa vždy v duchu zabávam na jeho rovnako prekvapenom výraze. 
Mimochodom, prekvapení sme boli obaja aj minulý týždeň v mojom rodisku. Už dlhšiu dobu som Žilinu nenavštívila a hlavne som sa len tak bezstarostne po nej neprechádzala. Niekoľko dní dozadu som si to s mojím manželom vynahradila a obaja sme zostali nemilo zaskočení. Hoci svoje rodisko milujem nadovšetko, neskutočne nás prekvapilo, koľko vecí sa v meste pod Dubňom zmenilo. Prišli sme na to aj na základe toho, že sme veľmi dlho hľadali ideálne miesto na fotenie. Všade, kam som sa postavila, bola za mnou nejaká reklama, bágre či banner. Až vtedy sme si s Dominikom uvedomili, že tieto záležitosti v Košiciach vôbec neriešime. Boli sme preto vďační za množstvo nádherných miest, ktoré metropola východného Slovenska ponúka. 
Nakoniec sme v Žiline fotili na Farských schodoch a na celkom fotogenickom schodisku pri nákupnom centre. Počas tohto dňa som mala na sebe nové "kulotky". Už dlhšiu dobu som tento strih nenosila, až kým mi nedorazili tieto v nádhernej farbe. Doladila som ich k modrému kvetinovému topu a vytvorila moju novú letnú uniformu. Neviem, ako je to u vás, ale u mňa v lete prevláda maximálna pohodlnosť. Počas horúcich dní takmer vôbec nenosím obtiahnuté veci, ale skôr vzdušné, voľné či oversized oblečenie. Uvedomujem si, že nie vždy lichotia mojej postave, ale v lete siaham na 100% komfort. Podobne, ako pri dnešných kúskoch. Navyše, som sa v nich vôbec počas horúčav neuvarila.
Prajem vám nádherné dni, moji milí!

P.S: Dnešné fotky so si veľmi obľúbila. Mám oooobrovskú radosť, že sa Dominik každý dňom vo fotografií a postprodukte lepší. Niežeby mu to predtým nešlo, ale veľký pokrok je evidentný. Navyše, tieto zábery sme fotili s naším novým objektívom. Je to paráda!
FOTO: DOMINIK BABUŠÍK


OOTD:
top - STRADIVARIUS
nohavice "kulotky" - MANGO
lodičky - TOPANKOVO
náušnice - DOMINIKA GULDEN
kabelka - FURLA

3 komentárov:

 1. Tak držím palce aby ste pozitívnu odpoveď dostali čo najskôr a užili si svadobnú cestu. Pokiaľ ide o balenie, doteraz som aj ja na dovolenky vždy brala kopu vecí a nakoniec som väčšinu z toho ani raz nevytiahla, takže tento rok si dávam výzvu, zbaliť len to najnutnejšie a čo najmenej :D uvidíme.
  Inak si veľmi pekne upravená, účes aj rúž ti naozaj pristanú. Pokiaľ ide o outfit, ten mňa osobne až tak nezaujal, ale farebne ti to veľmi pristane :)

  NITA

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nelichotí postave? :o ty máš postavičku, na kterou si můžeš obléct cokoli ;) a tohle ti moc sluší!! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dúfam, že sa vám tá svadobná cesta podarí a potom nám postnete odtiaľ aj nejaké články s fotkami :) Farba nohavíc je nádherná a tie náušnice ♥

  OdpovedaťOdstrániť