PREČO JÚN?

Ak by som to mohla zmeniť, tak tohtoročný jún jednoducho vo svojom živote preskočím. Samozrejme s tým, že sa hneď ocitnem v príjemných letných júlových dňoch so všetkými splnenými povinnosťami, ktoré ma aktuálne čakajú. Nebyť Dominika a mojej najlepšej kamarátky na telefóne - maminy, tak depkárčim a smútim niekde pod perinou a chcem spod nej výjsť najskôr prvého júla. Možno i preto sa v týchto dňoch menej usmievam, som maximálne nespoločenská a ak aj mám na tvári úsmev či som v spoločnosti, tak si to u mňa vyžaduje vysokú dávku premáhania. Ale stále si vravím, že i takéto dni občas človek musí mať, aby pochopil, ako skvele sa v skutočnosti má a že občas rieši až príliš veľké hlúposti. Preto čakám na ten správny okamih, keď opäť vo mne pominú negatívne myšlienky a zase sa budem na všetky strany usmievať a budem maximálne spokojná. 
Vzhľadom na to, že som sa od začiatku blogu snažila prinášať vám len pozitívne vety (aj keď byť 24/7 neustále prehnane happy, tiež podľa mňa nie je úplne v poriadku), rozhodla som sa, že premostím na optimistickejšiu tému - Košice Gurmán Fest. Od kedy bývam v metropole východného Slovenska, nenechala som si ujsť ani jeden ročník. Festival pre skutočných gurmánov si pamätám ešte z čias, približne štyri až päť rokov dozadu, keď sa konal v košickej botanickej záhrade. Okamžite si ma získal nielen mnohými delikatesami, ale tiež atmosférou alebo atrakciami. Preto sa veľmi rada naň vraciam. Tento rok ma dokonca potešili mnohé stánky svojou porciou (mám pocit, že sa konečne prestali zmenšovať). Konečne som sa poriadne najedla a zároveň si vychutnala mnohé delikatesty v košickom Mestskom parku. Spolu s mojím manželom sme ochutnali niekoľko výborných jedál a aspoň na chvíľu si oddýchli. Už teraz sa teším na ďalšie ročníky.
Na tohtoročný Gurmán Fest v Košiciach som zvolila kombináciu z dnešných fotiek - tmavomodré sukňošortky a k nim bielu blúzku s volánmi. Práve tie nosím počas uplynulých dní veľmi rada - na pleciach, sukniach či šatách, skrátka vo viacerých prevedeniach. Modro - biely outfit som doplnila o červené doplnky - kabelku a výrazný rúž. K tomuto looku v slovenskej trikolóre nechýbajú ani hodinky slovenskej značky André Charles. V poslednej dobe ich nosím pomerne často a pýtate sa ma na ne aj prostredníctvom správ či priamo v autobuse. Naposledy ma tak zastavila staršia pani s otázkou, kde zoženie tento nádherný remienok. Je od spomínanej značky, vyrobený v chránenej dieli a inšpirovaný piešťanskou výšivkou. Slovenské ľudové vzory sú tiež súčasťou tenisiek Novesta. Pochádzajú z limitovanej kolekcie s modrotlačou od Mateja Rabadu. Napriek tomu, že v mojom "botníku" pribudli ešte minulý rok, až tento rok sa stali mojimi topkami. Neskutočne super sa nosia, netlačia a nerobia otlaky. Najradšej by som ich nosila 24/7 a dokonca v nich aj spala, také sú pohodlné. 
Čo hovoríte na outfit z Gurmán Festu Košice?
Majte krásne dni.
Čoskoro sa opäť ozývam. :)

FOTO: Dominik Babušíktop - SHEIN
sukňošortky - NEXT
tenisky - NOVESTA
kabelka - PRIMARK
náušnice - DOMINIKA GULDEN
hodinky - ANDRÉ CHARLES1 komentárov:

  1. Držím palce nech všetko čo ti berie úsmev z tváre čím skôr pominie. Outfit je super veľmi ti pristane a páči sa mi, že si zvolila tenisky a nie nejaké lodičky alebo sandálky. Takto je to zaujímavejšie a také pohodové :)

    NITA
    NEW POST

    OdpovedaťOdstrániť