PLÁN B

Každá z nás má občas pocit, že nemá čo na seba. U mňa sa to stáva pomerne pravidelne a vtedy Dominik hromží o stošesť. Narozdiel odo mňa má môj manžel za každým pocit, že v skrini nie je ani milimeter ďalšieho miesta pre akýkoľvek nový kúsok a že si z toho množstva musím zaručene vybrať. Ale ja skrátka neviem. Len tak stojím pred skriňou a premýšľam, čo by som si zo všetkých e - shopov a navštívených obchodov kúpila namiesto výberu jedného outfitu na daný deň. V tomto som asi typická žena a už teraz sa desím dňa, keď raz budem sťahovať všetky klobúky, oblečenie, doplnky, topánky a kabelky do nášho nového bytu. No napriek tomu viem, že čoskoro príde opäť tá chvíľa, keď si nebudem mať čo obliecť.
Počas takýchto "nemámčonaseba" dní siaham po pláne B - tzv. módnej hre s jednotlivými kúskami. Obraciam ich, skúšam ich nosiť naopak alebo si vytváram z čeleniek opasky. Dnes som sa rozhodla, že zo šiat spravím sukňu, keďže celý kúsok mi je dosť veľký. Z vrchnej časti šiat som vytvorila prepletený opasok a upevnila ešte jedným skutočným v bielej farbe. Nový vzhľad šiat z košického obchodíku Zipizappe ma veľmi potešil a psychologicky vo mne vytvoril dojem, že mám v šatníku opäť o jeden kúsok naviac.
Ako top som zvolila košeľu, ktorú som vďaka dnešným teplotám rozopla o niekoľko gombíkov viac. Tento kúsok mám v šatníku od jesene a napriek tomu, že na blogu je len druhýkrát, nosím ho pomerne často. Nášivky na nej sú totiž mojou srdcovou a navyše v súčasnosti aj trendovou záležitosťou. Akonáhle mi košeľa ešte minulý rok prišla domov, vedela som, že ju musím skombinovať s púdrovo ružovou farbou. Tu je výsledok, v ktorom som sa dnes cítila výborne. Verím, že outfit zaujal i vás a možno aj trochu inšpiroval do týchto letných dní.
Prajem vám nádherný týždeň! :)

FOTO: Dominik Babušík

šaty ako sukňa - ZIPIZAPPE 
košeľa - ROMWE
opasok - H&M
lodičky - TOPANKOVO
kabelka - FURLA
prívesok - KONDRALKY
okuliare - ALIEXPRESS

1 komentárov:

  1. Wow, môžeš byť tak kreatívna?! :D Musím sa inšpirovať a tiež z vecí, ktoré mi až tak nepasujú, vytvoriť niečo iné!

    www.nasklee.com

    OdpovedaťOdstrániť