NA ŠTYROCH KOLESÁCH

Tak, ako som na začiatku mesiaca hundrala, že jún by som najradšej preskočila, teraz by som si ho pokojne predĺžila. Uplynulé dni boli skvelé a užila som si ich minimálne na 120%. Okrem toho, že som si splnila vysnívanú predstavu o krátkych vlasoch (presne po dvoch rokoch som sa opäť ostrihala nakrátko, no v dnešnom článku ešte s dlhým kučeravým účesom), som si spoločne s mojím manželom vychutnala skvelú akciu v Šamoríne. V štýlovych priestorov X - Bionic Sphere sme sa zúčastnili predstavenia nového Renault Koleos. Po jeho slovenskej predpremiére na bratislavskom autosalóne sme si ho počas dvoch dní mohli vyskúšať a otestovať. Nešlo však len o obyčajnú "testovačku" áut, ale skvelý event spojený s dizajnom, štýlom, výborným jedlom, wellnessom a perfektným večerným programom.

Do Šamorína sme dorazili vo štvrtok poobede. Rýchlo sme sa ubytovali v X - Bionic Sphere a utekali na výborný obed do reštaurácie APANI nachádzajúcej sa v tomto veľkom šamorínskom komplexe. Neodolali sme a spolu s mojím manželom sme si vybrali naše obľúbené sushi. Následne po úvodnej tlačovke sme sa vybrali na Slovakiaring otestovať nový model Renaultu. Testovaciu jazdu sme si dokonale užili. Zatiaľ čo Dominik hodnotil všetky technické parametre, ja som sa skôr sústredila na dizajn a interiér auta. Mala som na to dostatok priestoru, keďže moja polovička opäť šoférovala. Myslela som si, že to zostane iba v jeho rukách, no po prvej polhodine testovacej jazdy prišiel pokyn od inštruktorov, aby sme sa vymenili. Hneď som zbledla, pretože ma šoférovanie desí a radšej sa mu vyhýbam. Dominik ma však začal prehovárať, nech si to vyskúšam a som rada, že som ho poslúchla. Za volantom tohto SUV som si vyskúšala offroad, spoznala nádherné zákutia v okolí Šamorína a okrem toho sa mi podarilo odbúrať strach zo šoférovania. Neskutočne som sa tomu potešila a konečne som pochopila, čo to znamená užívať si jazdu za volantom. Verím, že s týmto krásavcom ešte budem mať príležitosť zajazdiť si. :)
 OOTD 1:
šaty, náramok - H&M
náušnice - DOMINIKA GULDEN
topánky - TOPANKOVO
okuliare - ALIEXPRESS


Okolo 19. hodiny sme sa vrátili naspäť do hotela, kde sme sa prichystali na večeru. Do MAIN VIP TRIBUNE nás odviezol "golfový vláčik" (aspoň tak ho nazývam ja) a hneď pri vstupe do tejto budovy sme tušili, že nás čaká opäť zaujímavý program. Z tribúny sme si pri dobrom víne či proseccu vychutnali drezúrne jazdenie. Bol to skvelý zážitok sledovať celú synchronizáciu, ladnosť a jazdenie koní do hudby. Občas som mala dokonca pocit, že som súčasťou kráľovského dvora v 19. storočí. OOTD 2:
šaty - DAJSISTYLE.SK
lodičky - CCC
náušnice - LUJZA MARKO
opasok - ORSAY


To najlepšie nás však počas štvrtkového večera ešte len čakalo - módna prehliadka Ferka Mikloška. Priamo z pohodlia kresiel pri horiacom kozube sme tak mali možnosť vychutnať si nádherné a farebné modely špeciálnej línie inšpirovanej dizajnom a štýlom značky Renault venovanej najnovšiemu modelu prémiovému SUV KOLEOS. Farby jednotlivých modelov akoby vychádzali z dúhy, čoho dôkazom je aj jedna z mojich najobľúbenejších fotiek z tohto dňa od Dominika. Nechýbal dokonca ani odtieň jedného z vozidiel Renault, konkrétne z línie INITIAL PARIS Black Améthyste. Letné modely od Ferka Mikloška si ma ihneď získali z viacerých dôvodov - očarujúca farebná paleta, éterickosť, rafinovanosť a ženskosť. Ktorýkoľvek z nich by som si okamžite vedela predstaviť u mňa v šatníku a následne na sebe. Výborne by sa vynímali nielen počas prechádzok po pláži či počas dlhých letných večerov. 
Na štvrtkový večer a špeciálnu líniu budem ešte dlho spomínať aj vďaka malej pozornosti od ateliéru MIKLOSKO. Na druhý deň nás opäť čakali testovacie jazdy spojené s výborným občerstvením v cieľových staniciach, wellness a znamenitý obed v steak house v X - Bionic Sphere. Takýchto eventov poprosím viac! Nielenže sme si super oddýchli, zabavili sa ale naučili sme sa aj niečo nové. A čo je pre mňa hlavné - konečne sa nebojím šoférovania a vďaka novému Renault Koleos si ho užívam. 
Prajem vám krásne dni a ak máte strach z niečoho, nebojte sa ho prekonať! OOTD 3:
kraťasy, okuliare - H&M
tričko - NEW YORKER
klobúk - F&F
topánky - TOPANKOVO
hodinky - CHPO via ZOOT
náramky - KONDRALKY

FOTO:
backstage a prehliadka Ferka Mikloška - Dominik Babušík
zvyšné foto - OLYMPUS PEN E-PL8
OOTD 4
šaty - SHATY.SK
kabelka - F&F
sandále - CCC
náramok - H&M

2 komentárov:

  1. Ta fotka "barvy duhy" je dokonalá!! :) a i zbytek je moc povedený, takové akce vám vždy hrozně závidím :))

    OdpovedaťOdstrániť