S TETOVANÍM PRED SVADBOU

Prskavky spočítané, rekvizity k fotoboxu uložené, menu nahlásené a svadobné šaty pripravené... Zatiaľ čo otváram svoj Mac, v hlave si opakujem čo máme prichystané na svadbu. Pri pohľade na svoju plochu notebooku zisťujem, že som takmer zabudla na outfitové fotky nafotené ešte v marci. Hneď si ich chystám do nového článku na blog. Premýšľam, o čom by som mohla napísať post dnes. Začnem konferenciou a cestovateľskými poznatkami z Kutnej Hory, no pristihnem sa pri tom, že som myšlienkami pri svadobnej knihe hostí. Nakoniec vymazávam celý text a píšem odznova. Do klávesnice ťukám svoje najnovšie zážitky zo skvelého včerajšieho dňa. Nevynechám stretnutie so Svetlankou a Mustafom a výborný večer s Kozkovcami. Avšak potom si uvedomujem, že sa pri písaní opäť dostávam ku svadbe. Vzdávam to... Dnes nič nesvadobné nenapíšem. Šiesteho mája sa skrátka neviem dočkať a momentálne mám v hlave len túto životnú udalosť. S Dominikom sa neskutočne tešíme na náš deň D a každým dňom je to intenzívnejšie. Nemáme stres, práve naopak veľkú radosť. Obzvlášť po super rozlúčke so slobodou. 
Dnešný outfit má od toho svadobného poriadne ďaleko, no predsa len má so svadbou niečo spoločné. V rámci predsvadobných príprav a behačiek je najideálnejšou voľbou. Zvolila som šaty, ktoré primárne plnia funkciu kardigánu. Avšak mne sa viac páči v tejto podobe. Mám pocit, že aj môjmu okoliu, pretože ako šaty si vyslúžil mnoho pochvál. Doplnila som ich o čierno - strieborné doplnky a kombináciu farieb vojenská zelená a ružová. Celý tento pohodový outfit so ešte obzvláštnila o jeden detail v podobe "tetovania". Vždy som po nejakom túžila, ale stále sa obávam toho, že by som to raz obanovala. Preto si naplno užívam silónky z aktuálnej jarnej kolekcie Beponu. Mnohé z nich majú takéto (ne)nápadné vzory, ktoré zaručene upútajú a vyvolajú mnoho zvedavých otázok typu: "ty máš tetovanie?" Nemám, ale o to viac si užívam všetky takéto alternatívy.
Majte krásne májové dni.
FOTO: Dominik Babušík
kardigán ako šaty - LUXURY FASHION CONCEPT // bunda - SHEIN // tenista - TOPANKOVO // choker - ALIEXPRESS // kabelka - H&M // hodinky - ZOOT // opasok - ORSAY // silónky - BEPON

8 komentárov: