POZITÍVNE MYŠLIENKY

Sila mysle je podľa mňa neskutočný zázrak. Dokáže človeku pomôcť ale i ublížiť. Presvedčila som sa o tom neraz. Preto vždy, keď začnem negatívne myslieť, tak si hneď spomeniem na to, čo všetko zlé sa následne môže stať a obklopujem sa už len pozitívnym. Pomohlo mi to v rôznych ťažkých situáciach ale aj v študentských časoch na skúškach a štátniciach. Vždy som si vďaka sile myšlienok vytiahla presne to, čo som chcela. No na druhej strane vďaka môjmu občasnému pesimizmu a skepticizmu prišli aj zlé chvíle. Momentálne ich beriem ako ponaučenie a silné memento pred tým, čo všetko sa môže stať, ak budem myslieť negatívne. Preto sa naladzujem hlavne pozitívne a dobré veci prichádzajú veľmi rýchlo. Občas mám dokonca pocit, že si týmto prístupom priťahujem aj niektoré spolupráce. 
Pár týždňov dozadu som začala chodiť do posilky v košickom Cassovare. Cestou hore eskalátormi som za každým obdivovala jeden obchodík a ich vždy krásny a farebný výklad. Párkrát som si dokonca v duchu povedala, že by s Magentou Košice mohla byť skvelá spolupráca. Ani nie po dvoch týždňoch mi prišla do mailovej schránky ponuka na kolaboráciu práve z tohto obchodu. Veľmi som sa potešila a utvrdila v tom, že sila mysle dokáže divy. S radosťou som súhlasila, keďže práca šikovných Košičaniek stojacich za Magentou v metropole východneho Slovenska sa mi veľmi páči. Ak by som mohla, polku vecí z ich obchodu by som s radosťou presunula k sebe do skrine. Sú pre mňa unikátne, trendové a nápadité. Presne ako tieto šaty. Akurát by som k nim ešte priradila prívlastky - rozkošne dievčenské a neskutočne pohodlné. Vhodné k sandálkam ale aj bielym teniskám.
V mojom prípade som ich doladila so sivým jarným kabátikom, lodičkami v rovnakej farbe ako šaty a ďalšími ružovými doplnkami. Jedným z mojich najobľúbenejších je personalizovaný prívesok od Kondralky s nápisom Lapkinn. Nosím ho pomerne často, keďže s Furlou je najlepší "kamarát".
Majte krásne slnečné dni a nezabudnite myslieť pozitívne.

FOTO: Dominik Babušíkšaty - MAGENTA KOŠICE 
kabelka - FURLA
prívesok na kabelke - KONDRALKY
lodičky - TOPANKOVO
jarný kabát - LINDEX
prstene na pravej ruke - SOUFEEL
prstene na ľavej ruke (zásnubný a obrúčka) - KLIMI

5 komentárov:

  1. Máš pravdu Lindi.. ja som väčšinou myslela negatívne, hlavne v škole, že skúšku neurobím a také..a vždy som si vytiahla hroznú otázku..ale tie časy sú za mnou.. a musím začať myslieť pozitívne.. :) VĎaka za nakopnutie!!! A šaty ti veľmi pristanú..zbožňujem aj ako sa vždy pohráš s doplnkami, či už okuliare alebo klobuk..a aj ako meníš účesy :)

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Síla myšlenky je opravdu neskutečná :) jak v tom dobrém, tak v tom špatném. Momentálně mám období, kdy se snažím vždy prečíst nebo poslechnout něco, co se tímto tématem zabývá a mě to vždy v něčem děsně uleví!

    OdpovedaťOdstrániť