PO POLNOCI NA LÚKE

Po celom náročnom týždni som sa nedele nevedela dočkať. Napriek tomu, že bolo pol desiatej doobeda, nechcelo sa mi vôbec vstať z postele. Neustále som sa túlila k vankúšu, keďže Dominik už dávno vstal. Vychutnávala som si každú voľnú chvíľu, pretože som vedela, že od zajtra ma čaká opäť nabitý týždeň. Navyše pri pohľade na veľké krabice sa mi už vôbec nechcelo vstať. Nečakala som, že po svadbe bude náš byt aj naďalej vyzerať ako jeden veľký sklad. Od 6. mája sa nám ešte stále nepodarilo pretriediť všetky veci zo škatúľ, ktoré sme (ne)použili počas svadobných príprav a soboty. Mám pocit, že stále z nich niečo vykladáme a napriek tomu z nich nič neubúda.
Keď sa konečne prinútim vstať, mierim ku krabici s veľkým množstvom nálepiek "Miklosko". Otváram ju a hneď mám úsmev na tvári. Krásne poskladané ružové šaty s bodkami od Ferka Mikloška mi pripomenuli uplynulú svadobnú sobotu. Práve v nich som pretancovala celú noc a odchádzala v nich okolo piatej hodiny ráno zo svadobnej hostiny a zábavy. Neskutočne skvele som sa v nich cítila. Preto som sa nevedela dočkať, keď si ich znova oblečiem na seba... 
Ten dlhoočakávaný okamih nastal práve dnes počas fotenia na zelenej lúke. Nosenie a pózovanie v týchto skvostných šatách som si na 100% užívala. Najradšej by som ich už nikdy nevyzliekla, pretože sú veľmi pohodlné a perfektne navrhnuté. Nádherne zvýrazňujú ženskú siluetu, jemne odhaľujú a zároveň skrývajú. Sú ľahučké a vzdušné, vďaka čomu som v nich mohla počas svadobnej noci veselo tancovať a bez problémov aj behať po lúke (čo som radšej neskúšala). Navyše, výborne korešpondovali s miestom našej svadobnej oslavy, svadobnou výzdobou a aj ženíchom. 
Ferko Mikloško to vymyslel priam dokonale. Ďakujem mu za tieto skvostné šaty ušité na mieru, expresne rýchlo a precízne do posledného detailu, keďže sadli ako uliate. Bolo pre mňa veľkým potešením mať popolnočné šaty z dielne tohto skvelého návrhára. Obzrieť ste si ich mohli v predchádzajúcom článku ale aj na Instagrame, kde si vyslúžili množstvo pochvál. Preto sme sa spolu s mojím manželom rozhodli, že vám ich opäť nafotíme. Avšak už nie na svadobnej hostine ale v inom prostredí - nádhernej zelenej lúke za Košicami, ktorá veľmi pekne korešponduje s ružovými bodkovanými šatami. Čo poviete na konečný výsledok? Verím, že sa bude páčiť.
Majte krásne dni plné slnka podobne ako na fotografiách.

FOTO: DOMINIK BABUŠÍK
šaty na mieru ušité a navrhnuté - MIKLOSKO FASHION DESIGN // lodičky - TOPANKOVO // náušnice - H&M // zásnubný prsteň a obrúčka - KLIMI

4 komentárov:

 1. Sú nádherné, ako som už písala na instagrame. Hlavne sa mi k tebe neskutočne hodia! <3

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. si ako víla.nádherné neotrepané fotky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ď A K U J E M
   spolu s fotografom si to veľmi ceníme! :)

   Odstrániť