DOMA JE DOMA

"Konečne doma!" Túto vetu sme spoločne s Dominikom vyslovili ako prvú, keď sme sa po štyroch dňoch vrátili z Luxemburgu a Bruselu. Niežeby nám bolo zle, to vôbec nie, práve naopak. Mali sme sa výborne. Avšak čím viac cestujem, tým intenzívnejšie sa presviedčam o tom, že svoju domovinu mám stále radšej. Cestovanie milujem a neviem si bez neho predstaviť svoj život, ale zároveň by som sa nevedela vzdať ani svojho domova a hlavne pohodlia doma na Slovensku. Vždy, keď cestujeme do zahraničia, užívam si každý jeden okamih. Občas si ani v autobuse či v lietadle nečítam, ale len bezmyšlienkovo hľadím von oknom alebo si zavriem oči a nad ničím neuvažujem. Jednoducho vypnem a teším sa z cesty alebo spoznávania. Je to dokonalý relax a zároveň skvelá inšpirácia do ďalších dní v práci. No niet nad pocit vrátiť sa domov, ľahnúť si do postele, pritúliť sa k manželovi a pozrieť si dobrý film pri pohári vína s mačičkou vedľa nás. Samozrejme, za predpokladu, že v byte ma "nestraší" nevybalený kufor a veľká kopa prania. To sú jediné veci, ktoré nemám rada na cestovaní. Aj keď som momentálne šťastná, že som doma, už teraz s Dominikom premýšľame nad tým, kam sa vyberieme najbližšie. V "hre" je aj naďalej svadobná cesta a my premýšľame nad troma destináciami - Dominikánska republika, Omán alebo nový byt. Uvidíme, čo sa nám podarí zrealizovať.
Dnešné fotografie vznikli počas jedného krásneho a slnečného utorka. V tom čase som ešte bola slečna a Dominika som nazývala snúbenec namiesto manžel (dodnes som si na toto oslovenie nezvykla, ale hádam to čoskoro zmením), no usmievala som sa rovnako ako dnes. Zvolila som čierno - bielu kombináciu s niekoľkými zelenými detailmi. Viaceré z nich ako náramky či personalizovaný náhrdelník sú v striebornej farbe rovnako ako podpätok na nových čiernych lodičkách. Mimochodom, tie som si okamžite zamilovala a ihneď si našli čestné miesto medzi mojimi topánkami. 
V outfite som sa trocha pohrala s vrstvením a na šaty si obliekla asymetrickú sukňu, ktorá podľa mňa pekne korešponduje s podobným strihom predchádzajúceho spomínaného kúsku. Móda je v tomto smere fantastická. Vytvára množstvo kombinácií a možností, ako nosiť jednotlivé modely a to ma na nej veľmi baví. Preto verím, že sa vám táto kombinácia bude páčiť minimálne tak ako mne. 
Posielam veľa úsmevov z fotiek a prajem krásne dni a víkend!

šaty, opasok - H&M // sukňa - ZARA // kabelka - DEICHMANN // náhrdelník a náramok LAPKINN - SOUFEEL // náramok CRUCIANI so štvorlístkami - BLOGERINAS // zelený náramok - KONDRALKY // lodičky - CCC4 komentárov: