PIATOK S DOUGLASOM

“Zase kozmetika? Kam ju chceš dať?” pýta sa ma Dominik, keď mu ukazujem nové rúže, paletky, krémy a ceruzky. Po včerajšej otváračke som si opäť dnes začala s radosťou prezerať nové kozmetické produkty, ktoré som dostala ešte minulý týždeň vďaka spolupráci s Douglasom. Áno, súhlasím, je toho veľa a priestoru málo, ale svoju radosť si predsa nenechám pokaziť frflaním môjho budúceho manžela. Dominik hundre pomerne často a neskôr väčšinou aj tak prehodnotí názor. Dodnes spomínam na deň, keď som priniesla domov našu mačičku a najdúcha z ulice. Vtedy si tiež šomral popod nos, čo som to vymyslela a dnes Jackie nadovšetko miluje. Občas mám pocit, že dokonca viac ako mňa…:))
Som presvedčená, že rovnako sa bude raz “správať” i k môjmu aktuálnemu kozmetickému miláčikovi - tekutému matnému rúžu od Douglasu. Je božský a dokonca ani neotláča. Zamilovala som si ho od minulotýždňového eventu, kde sme sa v predstihlu mohli zoznámiť so všetkými produktmi tejto značky. Uplynulý štvrtok som ho po prvý raz dala na ruku, na druhý deň na pery a odvtedy ho nosím takmer stále. Mám ho aj dnes, deň po oficiálnom otvorení prvej predajne Douglas na Slovensku v bratislavskom Auparku. Spolu s dievčatami zo slovenského Elite Bloggers sme si otváračku naplno vychutnali. Popozerali sme si rôzne zaujímavé produkty, nevynechali exkluzívne značky, vyskúšali fotostenu a otestovali všetky svetlá a zrkadlá na predajni počas fotení a boomerangov v špeciálnej sekcií Beauty street. Mimochodom, tú môžete navštíviť počas celého víkendu a nechať sa krásne nalíčiť. 
Keď sa teraz pozerám na hromadu kozmetiky, ktorú som vďaka spolupráci dostala ešte minulý štvrtok, hneď mám pred očami včerajšiu otváračku. Ligotavá paletka s očnými tieňmi Urban Decay ma “privítala” hneď po ľavej strane v predajni Douglas spolu s ďalšími krásnymi kúskami. Teším sa, že ju mám teraz doma. Za vyše týždeň som ju mala možnosť hneď niekoľkokrát vyskúšať. Najskôr na vlasovej šou minulý víkend a neskôr na prehliadke Ferka Mikloška. Za každým ma nesklamala a očné tiene krásne vydržali. Okrem Urban Decay produktov sa nachádza predo mnou aj ďalšia značka, ktorú Douglas exkluzívne doniesol na Slovensko – Benefit. Neprehliadnuteľné obaly, skvelé vylepšováky na úpravu obočia a šikovné maskary – aspoň takto v skratke vnímam túto značku. Ak sa chystáte do prvej predajne Douglasu na Slovensku, nájdete Benefit kútik po pravej strane. Nenechajte si ujsť ani ďalšie exkluzívne značky ako Tom Ford Beauty, Smashbox (make up tohto brandu vznikol priamo vo fotoštúdiu) alebo si prezrite Douglas Collection či využite profesionálne poradenstvo. Určite vás zaujme i služba 5-minútového líčenia, ktoré Douglas poskytuje v každej predajni bezplatne spolu s poradenstvom v oblasti líčenia a starostlivosti o pleť.
Ako tak dopisujem tieto riadky, prichádza ku mne Dominik. Znovu si začína prehliadať všetky produkty. Do rúk berie ligotavú paletku Urban Decay a highlighter z vlastnej línie Douglasu. Skonštatoval, že tieto dve veci sa mu pozdávajú najviac. Asi aj preto si ho beriem za muža, že sa v mnohých veciach vieme zhodnúť. Súhlasím s ním, hoci viem, že tento názor si vytvoril hlavne na základe obalu. Kto vie, možno aj na základe líčenia na mne, keďže práve tieto produkty si našli v mojej kozmetickej taštičke čestné miesto a používam ich pravidelne. “Už vieš, kam toto všetko dáš?” pýta sa ma opäť Dominik. Žiaľ, ešte stále nie. Preto si, zatiaľ čo ja budem hľadať miesto pre kozmetiku, pozrite fotky z včerajšieho otvorenia. :)
P.S.: Boli ste na piatkovej otváračke Douglasu? Ak ste ju nestihli, 2. mája si to môžete vynahradiť. Práve v prvý májový utorok otvára Douglas svoju druhú pobočku v Eurovea.


0 komentárov:

Zverejnenie komentára