LAPKINN SVADOBNÝ DENNÍK VIII.

Milý svadobný denník,
je to neuveriteľné, ale budúci týždeň nás čakajú posledné prípravy pred naším veľkým dňom. Už sa s Dominikom nevieme dočkať a aktuálne žijeme najintenzívnejšie prípravami na túto životnú udalosť. Dnes som sa dokonca pristihla, že som dvakrát začala skákať od radosti, že už sa to blíži. Môj budúci manžel sa na tom smeje a ako mi dnes povedal - veľmi sa teší aj on. Stále v hlave riešim otázku, čo budem robiť po svadbe, pretože svadobné prípravy mi budú neskutočne chýbať. Je to pre mňa, drahý denník, tak nádherná etapa v živote,  že už netrpezlivo čakám, kto chytí svadobnú kyticu na hostine a komu by sme (aspoň dúfam) mohli chystať najbližšie svadbu. :))
Intenzita radosti pred naším dňom D sa vygradovala po rozlúčke so slobodou. Bola to úúúúúúžasnááááááá akcia! Bodaj by som sa mohla lúčiť s mojím dievčensým priezviskom každý deň. Dobre, milý denník, nie každý, lebo to by som nezvládala (keďže ešte aj dnes sa cítim veľmi "rozbito", unavene a nevyspate), ale stačilo by každý druhý víkend. Skutočne to bola akcia ako má byť. S perfektnými organizátormi, špičkovou zábavou, zážitkami a úžasnými ľuďmi. Bez nich by to nebolo ono a za každým, keď sa s mojimi drahými najbližšími stretnem, ďakujem im za vydarenú akciu. Keby ste sa ma opýtali po zásnubách, ako by mala vyzerať moja rozlúčka so slobodou, opísala by som ju rovnako ako uplynulý víkend. A to nepreháňam, pretože endorfínmi z nej budem žiť poriadne dlho. Preto, ak by náhodou, milý denník, čítali účastníci víkendového eventu tieto riadky, odkáž im, že im za všetko patrí veľké ĎAKUJEM. Viem, že to znie ako klišé, ale v dnešnej rýchlej a uponáhľanej dobe si neskutočne cením, že si dali veľkú námahu a všetko do posledného detailu zabezpečili. Mali sme pripravený bohatý program, kopu jedla, nádherné ubytovanie na Zemplínskej šírave, množstvo darčekov (dostala som vysnívaný lightbox s nápisom WE LOVE LAPKINN), tortu, krásne šampanské či funny rekvizity na fotenie. My sme zase priniesli na otestovanie TATRATEA fľaše, ktoré budeme mať aj na svadbe. Sadli všetkým a každý si našiel tú svoju. Jedna z nich dostala i krásnu prezávku - húsatkovo žltá. Dokonca sme mali celú rozlúčku vtipne odmoderovanú pekne s mikrofónom a reprákmi, čo stálo za to. Akurát včera sme si pozerali videá z rozlúčky (keďže sme si veľkú časť z nej natočili na foťáčik na statíve) a poviem ti, drahý denník, bola to veľká zábava. Keby som mala opísať všetky zážitky, tak by som to nestihla ani do svadby.
Mimochodom, možno sa pýtaš, drahý denník, prečo sme mali rozlúčku spolu s mojím budúcim manželom. Bolo to z toho dôvodu, aby sa naši hostia spoznali, keďže máme hostí zo Žiliny, Košíc, Bratislavy, Banskej Bystrice alebo Prahy. Preto sme ju pomenovali ako pred_SVADOBNÁ ZOZNAMKA. V podstate to bol Dominikov nápad, hoci viacerí ma upodozrievajú, že skôr môj, pretože väčšinou práve žena chce mať chlapa pri rozlúčke aspoň čiastočne pod kontrolou. No v tomto prípade platí, že opak je pravdou. Veľmi sme si to spolu užili, pripili si s TATRATEA, zatancovali a až na štyri otázky z dvadsiatich sme sa zhodli aj v predsvadobnom kvíze.
Pripájam ti, môj zlatý denník, niekoľko fotografií. Vybrala som pre teba len pár publikovateľných, pretože tie zvyšné by si určite nechcel vidieť (OK, možno áno), ale ja ti ich radšej neukážem. Navyše, používanie telefónu a fotoaparátu som sa snažila počas víkendu minimalizovať, čo sa mi úspešne podarilo, pretože som na druhý deň musela pýtať fotky od spoluoslavujúcich. Rovnako to plánujem tak urobiť aj na svadbe - byť offline, deň si naplno užiť a postovať fotky nafotené svadobnými Asusmi pekne deň po svadbe na sociálne siete blogu prípadne sem - tam niečo pridať na Instastories (ako tomu bolo pri rozlúčke).  
Už sa neviem dočkať 6.mája s týmito úžasnými ľuďmi. Dúfam, že aj svadba bude minimálne taká dobrá párty ako táto víkendová. Teším sa, kedy si s Dominikom obujeme k druhým svadobným outfitom tenisky, ktoré sme dostali ako darčeky (s originálnymi nápismi - MANŽELKA FOTOGRAFA, MANŽEL BLOGERKY, LAPKIN na mojej teniske a na Dominikovej druhé N s dátumom svadby; nechýbajú ani nápisy - nevesta a ženích a prepojenie zamilovanej dvojice so srdiečkami a povrazom). Taktiež sa neviem dočkať, kedy si posledný raz dám na hlavu počas svadby veniec resp. partu, dostanem čepiec a tiež si dám na seba všetky (síce gýčové, ale v tomto prípade u mňa veľmi obľúbené) rekvizity, šerpy a korunky. 
Pozdravujem ťa, drahý môj predsvadobný zápisník a o pár dní sa opäť ozývam.

stále optimisticky a svadobne naladená LAPKINN

všetky outfity - LINDEX

2 komentárov:

 1. Skvelé fotky, som rada že si si "Bachelorette Party" užila! :) Ja osobne neviem či by som chcela mať rozlúčku a ak, tak určite nie tú klasickú ako mali všetky známe - striptéri a podobne. Ja mám svojho "striptéra" doma a ten by mi stačil :D:D

  nasklee

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. presne! ani ja som nechcela striptéra a ani žiadne tomu podobné veci, rovnako ani Dominik, preto sme zvolili rozlúčku so slobodou spoločnú a užili si to všetci pokope ;) navyše, sa vďaka rozlúčke so slobodou vytvorila super partia ľudí, ktorá je v kontakte až dodnes a chystajú už ďalšie chaty

   Odstrániť