ZELENÁ MÁ ZELENÚ

Módne prehliadky mojich obľúbených značiek a dizajnérov na fashion weekoch si nikdy nenechám ujsť. Vždy ma na nich fascinujú jednotlivé stylingy, trendové a do posledného detailu prepracované looky alebo prevedenie catwalku. Je to veľká inšpirácia! Verím, že nielen pre mňa, ale i pre vás, moji milí.
Práve na svetových mólach som si za posledné týždne všimla prevahu pastelovo ružovej. Možno nemám pravdu (pokojne ma opravte), ale mám pocit, že sa na mňa "valí" z každej strany, dokonca aj z výkladov. Je dosť pravdepodobné, že sa mýlim a že sa pre mňa stáva tento odtieň závislosťou. Napriek tomu, že pastelovo ružová bola farbou roka 2016, u mňa sa stala najlepšou až v dvetisícsedemnástom. Neustále dopĺňam do svojho šatníka veci v tomto odtieni a priznávam, stále ma to teší.
Aj keď v skrini sa mi pomaly ale isto rozrastá zbierka pastelovo ružových kúskoch, postupne si ku mne nachádza cestu aj zelená. Ak by som mala byť presná, tak slovami Pantone Color Institute je to Greenery. Táto žiarivá farba je nepochybne symbolom jari. Všetko ozelenieva, kvitne a rastie. Zároveň predstavuje nové začiatky, návrat k prírode a odpoveď na celosvetovú politickú a spoločenskú situáciu. Práve do nej má priniesť upokojujúcu istotu. V prenesenom slovazmysle sa to dá ilustrovať aj na našich životoch a dňoch. Greenery nám má dodať radosť, optimizmus a príval energie. 
Nielen z týchto dôvodov dostala u mňa zelená zelenú. Dôležitým aspektom bol aj fakt, že tento odtieň sa mi veľmi páči v spojení s farbou mojich vlasov. Preto som k novému zelenému svetríku s odhalenými ramenami zvolila rozkvitnutú sukňu v midi dĺžke. Aby nebolo zelenej málo, pridala som aj kabelku v podobnom odtieni s čierno - bielymi detailmi. Z doplnkov som siahla po bielom srdiečkovom "obojku" a čiernych lodičkách.
Posielam prostredníctvom dnešného outfitu veľa pozitívnej energie a úsmevov na tvári!


sukňa - ZOOT // sveter - SHEIN // choker - ALIEXPRESS // 
kabelka - H&M // lodičky - CCC

4 komentárov:

 1. so pretty!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sekne ti to! Ja sa musím priznať, že sa farieb trochu bojím a práve preto obdivujem ľudí, ktorí sa ich vôbec, ale vôbec neboja. Vyzeráš super!

  n a s k l e e

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za milé slová :) farieb sa rozhodne netreba báť!

   Odstrániť