VLOČKY SO SLZAMI

Pokojná, tajomná, nevinná...zasnežená krajina. Stále spomínam na jej obraz. Po odtiahnutí závesov sa nám minulú sobotu naskytol rozprávkový výhľad s padajúcim snehom na svahy, drevenice či lyžiarov. Keď som si uvedomila, že deň pred tým nám oravská príroda naznačovala príchod jari, bolo až neskutočné, ako sa zrazu počasie zmenilo na dokonalý zimný obraz. Užívala som si každú jednu padajúcu snehovú vločku. Zrazu som opäť mala pocit, akoby sa okolitý svet spomalil a sneh zakryl všetko zlé.
Uplynulý víkend v Skizábave Hruštín mi pripomenul počasie z čias môjho detstva. Vtedy sa v marci striedali chladné a zasnežené dni s príjemnými teplými. Čím viac sa približoval apríl, tým aj snehu ubúdalo. Tento rok je marec skôr jarný. Vtáky krásne štebocú a všetko krásne pučí a rastie. Až na Oravu... Predpokladám, že tam si ešte stále vychutnávajú snehovú nádielku. Určite nie sú jediní a na mnohých miestach to ešte stále vyzerá nádherne zasnežene.
Marec mám veľmi rada nielen vďaka príchodu jari, ale aj všetkých sviatkoch u nás v rodine. Najskôr začíname oslavou mamininých menín, o pár dní nasledujú tatinove narodeniny a v deň výročia Sviečkovej manifestácie zase oslavuje narodeniny môj dedko. Vždy sa po 25. marci stretne celá naša rodina pri jednom stole a užívame si kávičky, skvelé jedlo a nápoje. Tento víkend to však bolo o čosi smutnejšie ako inokedy, keďže dedko leží v nemocnici. Verím, že si marcovú oslavu všetci vynahradíme počas našej májovej svadby a namiesto nemocničnej izby sa budeme rozprávať a smiať na svadobnej hostine. Aj keď stále myslím pozitívne, za posledné dni sa akosi neviem ubrániť slzám. Občas mám pocit, že sa po mojich lícach kotúľajú tak rýchlo a intenzívne rovnako ako snehové vločky na dnešných fotkách. Vždy si počas týchto sentimentálnych a uplakaných chvíľ uvedomím, aké sú všetky moje problémy zanedbateľné a malicherné. Kým nám zdravie naplno slúži, dovtedy máme všetko a nič nám nechýba. Aj z tohto dôvodu si predsa vždy počas sviatkov prajeme „...hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky...“ Poradie hodnôt a ich dôležitosti je v tomto prípade správne a trefné.
Outfit z dnešných záberov pozostáva z veľkého množstva vrstiev. Aby som si predsa chránila zdravie aj v rámci obliekania, nielen slov. :) Efekt „zababušenej cibule“ (či skôr čoskoro zababušíkovanej cibule) som dosiahla vďaka tielku, tričku, svetru, bundičke a kardigánu a v spodnej časti za pomoci dvoch kusov pančúch, džínsov a teplých ponožiek. Pri farbách som sa sústredila na kombináciu bielej, béžovej, čiernej, sivej spolu s džínsovinou. Myslím, že spolu s úsmevom a snehovými vločkami to vyzerá nad moje očakávania, čo ste potvrdili aj vy pri prvých instagramových „ochutnávkach“ z dnešného fotenia. Ďakujem spolu s autorom fotiek – Dominikom za pozitívnu odozvu. Napriek jarnému počasiu si vychutnajte dnešné zasnežené fotky a užívajte si tieto dni s úsmevom na tvári, bez sĺz a s plným zdravím.

FOTO: Dominik Babušíksveter, bunda, kardigán - F&F // čiapka - od maminky // džínsy - LUXURY FASHION CONCEPT// rukavice - od Simonky // čižmy - CCC

6 komentárov:

 1. Krása krása :))
  Přeji dědečkovi uzdravení, ať už je jen dobře ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za povzbudzujúci komentár :)
   veľmi si ho cením

   Odstrániť
 2. such cool pics
  keep on touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Love these pics, they look great! You will like to see more fashion from here.

  OdpovedaťOdstrániť