S FURLOU

Určite každý z nás má v móde svoje obľúbené kúsky. V mojom prípade by som ich mohla rozdeliť do niekoľkých kategórií. Na prvom mieste sú jednoznačne topánky, druhé patrí rôznym pokrývkam hlavy a tretie miesto by v mojom pomyselnom rebríčku získali kabelky. 
Kedysi som ich chcela mať čo najviac. Najlepšie v každom tvare, veľkosti a farbe. V súčasnosti som vymenila kvantitu za kvalitu. Kúpe kabeliek z lacnejších a dostupnejších značiek sa vyhýbam a radšej si odkladám eurá na dizajnérske skvosty. Veľmi sa teším, že tým prvým, na ktorý som si postupne zarobila, je prenádherná, rozkošná a štýlová Furla. Dokázala by som o nej básniť od rána do večera, pretože pre mňa znamená splnenie jedného z mojich módnych snov. Keď som si ju v prvý deň priniesla domov, nosila som ju s radosťou po celom byte a kochala sa pohľadom na ňu. Dokonca som si ju vzala aj do kúpeľne, položila k zrkadlu a s úsmevom na tvári som sa na ňu pozerala pri sprchovaní. Priznávam, je to trochu čudné, ale za to nadšenie to stálo. Po kúpe ružovej Furly som sa utvrdila v tom, že radšej si na kabelku pekne našetrím, ako si mám kúpiť lacnejší fejkový kúsok. To by som si radšej v hodnote fejku zakúpila kvalitnejšiu koženú "bezznačkovú" kabelku.
Napriek tomu, že tento kúsok nepochádza z aktuálnej kolekcie, je podľa môjho názoru veľmi nadčasový. Výborne sa kombinuje a nosí. Nielen z týchto dôvodov som ju pár dní po kúpe hneď vytiahla do práce. Zvolila som k nej zaujímavo strihanú púzdrovú sukňu a novú trendovú blúzku s vichy kockou. Čierno - bielu kombináciu som chcela oživiť ešte jednou farbou, preto som zvolila bundu, kabelku, lodičky a rúž v ružovej farbe. 
Čo hovoríte na túto kombináciu?

FOTO: Dominik Babušík

bunda - SHEIN // sukňa - RESERVED // blúzka - ZARA // lodičky - TOPANKOVO // 
kabelka - FURLA via WANYFER FASHION

6 komentárov:

 1. krásna :) tá farba tvojich vlasov ťa celú oživuje s úsmevom ešte viac :)

  Desire fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ooo, tak to si cením a ďakujem veľmi pekne :)

   Odstrániť
 2. Je to úplne skvelý pocit. keď si človek kúpi nejakú dizajnérsku kabelku a potom baží po druhej a snaží sa našetriť si na ňu :) Dokonca, keď ju nosí v outfite, je to úplne iný pocit..:) Ja som si svoju prvú kúpila od írskeho dizajnéra, ktorý nie je až tak známy vo všeobecnosti, ale tešila som sa..a druhá bola DKNY, vtedy som sa rozhodovala medzi Furlou a DKNY, ale vyhrala tá druhá, pretože bla trošku väčšia a má aj miesto na foťák, ale na Furlu stále myslím :D je krásna, roztomilá a malinká :) Veľmis a ti hodí, Lindi :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. súhlasím s tebou :) kúpiš prvú, chceš druhú, tretiu, štvrtú...je to ako droga :) ja už tiež premýšľam nad ďalšou :D

   Odstrániť