LAPKINN SVADOBNÝ DENNÍK VII.

Milý denníček,
pomaly sa nám to kráti a ja sa už neviem dočkať 6. mája. Nášho veľkého dňa D. Najpodstatnejšie veci máme vybavené a doťahujeme posledné detaily. Napriek tomu, že ide už len o drobnosti, pre mňa sú veľmi dôležité, keďže som detailistka a veľká pedantka. Uvedomujem si, že niektorí naši svadobní dodávatelia majú zo mňa hlavu v smútku, ale nemôžem si pomôcť. Držím sa totiž hesla - na maličkostiach záleží. Veď v konečnom dôsledku dotvárajú celkový výsledok a dojem. 
Hoci sa hovorí, milý denník, že partneri by mali byť protiklady, pri niektorých záležitostiach to u nás s Dominikom neplatí. Obaja sme rovnako tvrdohlaví detailisti. Dôkazom toho sú svadobné oznámenia, pozvánky k stolu a monogramy. So Sisou zo SISINE.SK sme riešili každú maličkosť na svadobnej grafike, aby bol výsledok dokonalý. A podarilo sa! Myslím, že nielen my dvaja s Dominikom sme nadmieru spokojní, ale rovnako aj naša šikovná grafička. Skrátka pri tvorbe sa stretli traja ľudia s citom pre drobnosti a doladzovali sme každý návrh až k spokojosti všetkým. Raz sa môjmu budúcemu manželovi nepozdávalo písmo, potom zase mne natočenie tulipánov a tak sme neustále konzultovali a Sisa prerábala. Raz som si dokonca "zahryzla" do jazyka, že už tento detail nebudeme riešiť, lebo je toho veľa. Na druhý deň nám naša grafička napísala, že upravila presne tú istú vec, na ktorú sme mysleli a ja už som nemala odvahu ju napísať. Klobúk dole za telepatiu! Sisa vždy reagovala veľmi promptne a bez výhrad, čo veľmi oceňujem. Občas som sa bála, že sa mi vráti mail s odpoveďou, že už príliš veľa špekulujeme a vymýšľame. No nestalo sa. Preto veľká vďaka za trpezlivosť, empatiu a rýchlosť konzultácií! Veľmi často sme dokonca dostali bleskurýchlu odpoveď do niekoľkých minút. Možno to teraz, milý svadobný denník, znie, že až príliš vychvaľujem SISINE.SK, ale aj keby som mala byť kritická, nenašla by som žiadnu chybu alebo detail, ktorý by nám s Dominikom prekážal. Tešíme sa, že máme na mieru navrhnutú grafiku od namaľovania tulipánov cez ich umiestnenie, výber písma až po veľkosť či papier. Sme radi, že sa nám podarilo dodržať náš koncept - minimalistické oznámenia korešpodujúce s našou výzdobou v bielo - staroružovej farbe a tulipánmi.
Keďže na oznamto.sk vám spravia len samotnú grafiku, bolo dôležité doriešiť aj výber papiera a samotnú tlač. Silvia nám odporúčila chalanov z vach.print. Keďže má v tomto "obore" veľké skúsenosti a skvelé výsledky, pochopiteľne, sme dali na jej odporúčanie. Dodnes nebanujeme. O dva dni od odovzdania  návrhu nám prišli domov dôkladne zabalené balíčky s oznámeniami, pozvánkami a monogramami. Všetko vytlačené bez jedinej chyby a na kvalitnom papieri. Vybrala a odkonzultovala ho Sisa s chalanmi. Okrem rýchlosti ma v pozitívnom slovazmysle prekvapila aj reakcia - "ak by sa vám zdali monogramy malé, bez problémov vám vytlačíme väčšie. My sme však boli spokojní a ich veľkosť nám nijako neprekážala.
Oceňujem prístup oboch týchto dodávateľov, milý denník a ďakujeme im za dokonalú spoluprácu. Zároveň si želám, aby raz všetky služby na Slovensku vyzerali tak ako tieto od oznamto.sk a vach.print. Som presvedčená, že pri oboch pomáha k ich kvalitnej a zodpovednej práci aj fakt, že všetkých ich práca naplno baví a napĺňa. A vtedy sú 100% spokojní nielen zákazníci, ale i samotní dodávatelia. Verím, že počas celých svadobných príprav budeme mať aj naďalej len samé pozitívne skúsenosti.
V týchto dňoch ešte plánujeme pokračovať v svadobnej grafike. Okrem rozposielania oznámení a pozvánok nás čaká ešte doladenie menoviek, čísiel na stôl a svadobných menu. Opäť v réžií oznamto.sk a vach.print, z čoho sa veľmi tešíme. Keď budú hotové, určite sa opäť, drahý denník, ozvem.

stále optimisticky a svadobne naladená LAPKINN

P.S.1: Ani dnes som nezabudla na fotky. Môžeš si na nich, milý denník, celú pozývaciu grafiku. Pri rozmerovo najväčších oznámeniach som ti odfotila aj variant s priezviskami a bez nich. Nevedeli sme sa s Dominikom rozhodnúť, čo zvoliť, tak sme si dali vytlačiť polovicu s menami a druhú s priezviskami.
P.S.2: V rovnakom štýle nám Sisa z oznamto.sk pripravila aj pečiatku. Budeme ju dávať na sprievodný list k pozvánkam, obálku a tiež na krabice od výsužiek. Čakáme ešte na jej výrobu, takže s hotovým výsledkom sa určite s tebou podelím.
0 komentárov:

Zverejnenie komentára