LAPKINN SVADOBNÝ DENNÍK VI.

Môj drahý denník,
už iba 50 dní a za menom Linda si budem písať Babušík Adamčíková. Veľmi sa na dlhoočakávaný okamih teším, no zároveň mi budú tieto dni chýbať. Nemyslím teraz slobodu, ale celé svadobné prípravy. S Dominikom si ich užívame a zároveň jedným dychom dodávame, že to vôbec nie je také, ako nás všetci strašili. Kvôli svadbe sa s mojím budúcim manželom nehádame, dokonca ani v našej rodine. Všetko ide ako po masle (klopem na drevo, milý denník). Ak nám aj napadne naťahovať sa kvôli počtu koláčov na jednu osobu alebo pre rozpočet, hneď sa upokojíme a povieme si: "nestojí nám za to hádať sa pre náš veľký deň, keď si ho máme rovnako ako predsvadobné obdobie užiť." 
Taktiež som, drahý denník, prekvapená tým, že so svadbou nie je toľko starostí. Bála som sa, že sa zbláznime počas príprav, lebo bude toho veľmi veľa v spojení so všetkými pracovnými povinnosťami. Ale opak je pravdou. Intenzívne sme začali pripravovať svadbu až tento rok, keďže dovtedy nám stačilo zajednať vopred sálu, fotografa, kameramana, DJa a šaty. V konečnom dôsledku máme aktuálne všetko potrebné pripravené resp. vybavené a dolaďujeme už iba výzdobu a naše "svadobné outfity" Avšak, aj pri nich nám to ide ľavou - zadnou vzhľadom na to, že generálku "šiesteho mája 2017" sme mali vďaka časopisu Svadba. Na túto spoluprácu a celý šúting spomínam s obrovským nadšením. S celým tímom sa spolupracovalo výborne. Napriek tomu, že obálka nového čísla vyšla ešte začiatkom februára, dodnes mám z nej veľkú radosť. Je to skvelý pocit byť medzi Dakotou Johnson a Jennifer Lawrance...aspoň v trafike. Verím, že rovnako ako nám aj tebe sa, drahý denník, páčia fotografie z denníka a tiež samotná titulka.
Za ten čas, čo som ti naposledy písala, sme vybavili ďalšie predsvadobné záležitosti. Včera nám dorazili oznámenia, pozvánky a monogramy od šikovnej Sisy z OZNAMTO.SK. Je to tulipanová nádhera! Možno si ju videl na INSTASTORY. Ak nie, tak najbližšie ti ich ukážem priamo tu, milý denník. Od pondelka ich postupne ideme rozposielať a doručovať našim hosťom. Tých bude pri svadobnej hostine rovných 40. Dlho sme konečný zoznam upravovali a sme radi, že sa nám ho podarilo upraviť do tohto počtu. Chceli sme ho zachovať, aby mala svadba rodinný charakter. No, zároveň dúfame, že pred kostol či počas hostiny nás prídu navštíviť aj ďalší naši známi či kolegovia z práce. Bude to jedna skvelá svadobná párty. Už sa jej neviem dočkať rovnako ako rozlúčky so slobodou. Poňali sme ju opäť svojsky a originálne. Nebude to typická akcia, zvlášť nevestin a zvlášť ženíchov tím, ale všetci pekne pokope. Nazvali sme ju predsvadobná zoznamka. Na nej sa naši svadobní hostia nielenže medzi sebou zoznámia (keďže sú z rôznych kútov - od Bratislavy cez Prahu, Žilinu až po Košice), ale aj spoločne oslávime posledné dni našej slobody s Dominikom.
V predsvadobnom TO DO liste máme vybavený aj cake bar. Pripravuje nám ho Lucia z KVALITNETORTY.SK. Možno ju poznáte aj z FB stránky ako Cakes, cupcakes, macarons & more. Vytvára neskutočne chutné dobroty. Už sa neviem dočkať trojposchodovej torty, brownies koláčikov, makróniek, cake pops a pana cotty na bielom "cake bar" vozíku v štýle našej svadby.
Premýšľam, milý svadobný denník, o čom som ti ešte v rámci našich príprav nepísala. A, už viem! Dominikovi sme konečne zohnali oblek. Nie hocijaký, ale veľmi originálny s vrchnou časťou strihanou ako žaket. Veľmi sa obaja s Dominikom z toho tešíme. Už len doťuknúť druhé svadobné šaty, popolnočky od Ferka Mikloška a bude hotová aj moja garderóba v duchu niečo nové, niečo staré, niečo požičané a niečo modré.
V týchto dňoch sa doslova hráme s výzdobou. Postupne kupujeme plátna, prskavky na prskavkový sprievod či bublifuky v tvare ženíchov a neviest. Jednoducho, doladzujeme posledné detaily a užívame si to.
Drž nám, drahý svadobný denník, palce, aby sa nám aj naďalej darilo v prípravách. 

stále optimisticky a svadobne naladená LAPKINN

P.S.: Čoskoro sa ti opäť hlásim. Zatiaľ posielam fotky s časopisom Svadba a našou titulkou. 2 komentárov: