ZMENY

Milujem zmeny. Občas mám pocit, že ich priam potrebujem k životu. Z tohto dôvodu si rada farbím vlasy, obmieňam farby rúžov, každý deň sa inak učešem, stále v domácnosti niečo premiestňujem, pravidelne striedam autobusové spoje do práce... A to len preto, aby náhodou nevstúpil do môjho života stereotyp. Uvedomujem si, že je to možno na diagnózu. Ale mňa takéto striedanie, jednoducho, teší a dodáva mi pocit slobody. Pocit, že sa môžem slobodne rozhodovať a meniť veci.
Niektoré záležitosti však neviem a ani nechcem meniť. Medzi ne, jednoznačne, patrí rodina, môj budúci manžel, moji najbližší či práce. Pri nich mi príde priam absurdné niečo meniť, pretože mi dodávajú istotu a stabilitu. A práve vďaka nim môžem realizovať každodenné zmeny a užívať si pocit pestrých dní bez rutiny.
Možno i z tohto dôvodu ma napĺňa móda. Prostredníctvom nej môžem byť každý deň iná. Raz romantická, potom rockerka, inokedy francúzska lady a ďalšíkrát zase žena milujúce minimalizmus. Je úžasné, koľko možostí dáva bez toho, aby sme radikálne menili náš vzhľad. Niekedy stačí obliecť si niečo, čo nie je typické pre našu osobnosť, napr. zvoliť červený rúž alebo si zobrať na hlavu čiapku a pokojne sa môže stať, že nás na ulici nespoznajú. Mne sa to stáva pomerne často, hlavne preto, že experimentujem s rôznymi druhmi líčenia alebo účesov. Už aj Dominik sa priznal, že by ma občas z diaľky nespoznal, keďže každý deň vyzerám inak. 
Aj pre dnešné fotky je charakteristická zmena. Nefotili sme v exteriéri, ale pekne v ateliéri. Musím sa priznať, že keď sme dohadovali s Miškou z VlnkaFoto tento "šúting", mala som menšie obavy. Trochu som sa bála, ako interiérové fotenie dopadne a či si budeme rozumieť. Nakoniec som všetky tieto zlé predstavy "vytlačila" z hlavy von a išla som na dohodnutý termín s tým, že ateliérové fotenie beriem ako výzvu a skvelú novú skúsenosť. Veď, koniec - koncov, v ateliéri som už viackrát fotila a nedopadlo to nikdy zle.
Keď som zavolala Miške, že som na mieste a počula som ju v telefóne, môj strach bol zažehnaný. Pracovalo sa nám spolu výborne a myslím, že s čistým svedomím môžem toto fotenie označiť ako jedno z najlepších. Myslím, že sme si sadli nielen po pracovnej, ale i ľudskej stránke. Veľa sme sa nasmiali a užili si to. Výsledok sme rozdelili na dve časti. Dnes pridávam prvú, no ak ma sledujete na Instagrame alebo Facebooku, určite ste videli aj pár záberov z ďalšej série. Outfit z týchto fotiek ma neskutočne baví a cítim sa v ňom perfektne a veľmi pohodlne. Kombináciu žltej s modrou mám dlhodobo v láske a neodpustila som si ju ani teraz. Akurát som ju rozbila čiernymi doplnkami a bielym srdiečkovým chokerom. Nechýba ani červený matný rúž.
Verím, že rovnako aj vám sa budú páčiť dnešné zábery a možno budú pre vás inšpiratívne. Mňa utvrdili v tom, že zmeny skutočne v živote potrebujem a nemám pri nich váhať, pretože výsledok ma vždy pri nich veľmi teší a nadchýna.
Prajem vám krásne dni plné pozitívnych zmien, ktoré vás urobia ešte šťastnejšími a spokojnejšími.

bunda - NEXT // tričko - ORSAY // čižmy - H&M // 
klobúk - PRIMARK // sukňošortky - NEXT // choker - ALIEXPRESS

4 komentárov: