ZÁVISLÁ NA ROSE QUARTZ

Určite ste postrehli, že farbou tohto roka je greenery. Výrazná zelená symbolizuje nové začiatky, omladenie či oživenie. Spája sa s prírodou a je reakciou na politické a spoločenské dianie. Práve tento žlto - zelený odtieň má do aktuálnej situácie vo svete priniesť upokojenie. 
U mňa v šatníku si postupne budujem vzťah k tejto farbe. Na poličkách u mňa totiž nájdete hlavne tmavozelenú a možno len dva alebo tri kúsky vo farbe roka 2017. Postupne však dopĺňam zásoby aj s "greenery" vecami. Teším sa, ako ju hneď na jar vytiahnem a budem kombinovať s mojou aktuálne najobľúbenejšou farbou - púdrovo ružovou.
Tá z môjho života neodišla ukončením roku 2016, kedy bola Rose Quartz spolu so Serenity top farbami. Práve naopak! Neustále dopĺňam šatník a topánkovník o kúsky v tomto odtieni. Najnovšie mi do zbierky pribudli creepersy a šaty z dnešného outfitu práve v tejo farbe. V rovnakom odtieni si plánujem ešte zadovážiť rozkošnú malú Furlu a sľubujem, že to bude posledná vec v púdrovo ružovej. :))
Počas uplynulého piatka som sa stretla s mojou skvelou kamarátkou Svetlankou. Ukázala mi hneď niekoľko kúskov v odtieni Rose Quartz a prezradila, že si objednala ešte niekoľko ďalších v rovnakom farebnom tóne. Vtedy som si uvedomila, že nie som jediná, kto si vybudoval závislosť na tejto farbe. So Svetlankou sme sa zhodli, že sa dá perfektne kombinovať. Od bledomodrej, vojenskej zelenej cez žltú a sivú až po greenery odtieň. Navyše, je skvelou nielen v obliekaní, ale i v dekoráciách. Práve na svadobnej hostine ju budeme mať vo veľkom zastúpenú a dokonca aj na svadobných oznámeniach. Samozrejme, nechýba ani v dnešnom outfite.
Veľmi dlho som zháňala obtiahnuté rolákové šaty. Akonáhle som objavila tieto, bolo okamžite rozhodnuté. Zamilovala som si nielen ich farbu, ale i strih a jemne odhalený lakeť. Keď mi prišli domov, prvá kombinácia, ktorá mi s nimi napadla, bola práve dnešná outfitová. Vytvorila som double kombináciu ružovej a pridala okuliare v podobnom odtieni. Keďže ružovú najradšej kombinujem so sivou, zvolila som čižmy a kabelku v druhom spomínanom farebnom tóne.
Čo hovoríte na dnešné kombo? U mňa táto farebná kombinácia vyhráva práve vďaka ružovej. Áno, som na nej závislá. Zajtra to pravdepodobne potvrdím tým, že si dám spraviť nechty v bledoružovej farbe. :)

FOTO: DOMINIK BABUŠÍKkabát, šaty - SHEIN // čižmy - TOPANKOVO // kabelka - DEICHMANN // okuliare - ALIEXPRESS

7 komentárov:

 1. Já naprosto miluji šedou s růžovou.. takže za mě tento outfit naprosto top :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. sme na tom rovnako, tiež milujem sivú s ružovou :)
   ďakujem za pochvalu

   Odstrániť
 2. vyzeráš výborne :) celá zahalená, ale pritom sa za tebou muži isto otáčali ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. haha, to neviem, či otáčali :D musím zistiť od Dominika
   ďakujem za pochvalu :)

   Odstrániť
 3. Kabát a okuliare sú odkiaľ? Tie sú dokonalé!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. obe veci sú uvedené pod fotkou ;)Shein a Aliexpress

   Odstrániť
  2. aha, nevšimla som si :) ďakujem, naozaj vyborná kombinácia

   Odstrániť