LAPKINN SVADOBNÝ DENNÍK V.

Milý svadobný denník,
fotograf, rande fotenie, oznámenia, pozvánky, tlačoviny, DJ, fotobox, koláče do výslužiek, zoznam hostí, školu súbencov či druhé svadobné šaty. Tieto položky si dnešným dňom môžeme spoločne s Dominikom označiť za vybavené. Respektíve, ak by som mala byť presná, milý denník, skôr za sprocesované a čakáme v mnohých prípadoch na vyhotovenie a vyrobenie. No, opäť mám lepší pocit, že sme sa v prípravách napriek našim nabitým dňom posunuli. Veľmi nám v tom pomáhajú naši rodičia a blízki, ktorí nám pravidelne pripomínajú, čo by sme ešte mali vybaviť a sú nám najmä morálnou podporou. Navyše, našou veľkou oporou je aj svadobná agentka. Marína vždy príde so skvelým nápadom a prevedením, ako by sme mohli dané veci urobiť a vie nás výborne usmerniť. Dokonca nám bude vyrábať aj niektoré dekorácie, na čo sa obzvlášť tešíme, ale o tom aj s fotografiami, niekedy nabudúce. 
Radšej ti, milý denník, zatiaľ v skratke napíšem o našich ďalších vybavených veciach. Pred pár dňami sme sa vrátili z Prahy, kde sme okrem pracovných aktivít stihli rande fotenie s naším svadobným fotografom Matejom Juhárom. Maťovu prácu s mojím budúcim manželom veľmi uznávame a sme z nej nadšení. Maťo je vo fotografií veľký pedant, čo sa odráža aj na prevedení, podrobnom naplánovaní fotenia či na postprodukcií. Klobúk dole pred jeho prácou a hlavne pred faktom, že nám príde nafotiť svadbu až z ďalekej Prahy! Vždy sa teším na jeho nové fotky z rôznych akcií či ateliéru. Už teraz sa neviem dočkať našich rande záberov. Maťo nás fotil pri rôznych aktivitách v rámci jedného celého dňa v Stovežatej a podľa toho, čo som videla, máš sa na čo tešiť, drahý denník. Táto fotka je jedna z nich a dúfam, že ma Maťo "nezabije", že som ju tu dala bez úpravy(spolu aj s druhou fotografiou). Ale mne sa veľmi páčia napriek tomu, že momentky nemám veľmi v láske.
Dnešný prvý záber vznikol v ateliéri ďalšej šikovnej Slovenky žijúcej v Prahe - Lay Sedlákovej. Práve táto talentovaná dievčina ma očarila svojou tvorbou. Neviem sa dočkať mojich druhých svadobných šiat z jej dielne. Ale o tom som ti písala naposledy a viac ti nejdem prezrádzať, nech máš prekvapenie. Zatiaľ ti napíšem len toľko, že budú podobne strihané ako tieto modré, akurát budú pozostávať vo vrchnej časti z čerešňových kvetov (mimochodom, tie budú súčasťou našej kvetinovej výzdoby) a budú skôr bielej farby s jemným nádychom do staroužova. Asi sa ti to predstavuje ťažšie, milý denník, ale ja sa už neviem dočkať. Budú praktickejšie ako prvé šaty na obrad, určite aj extravagantnejšie, ale zároveň budú výborne korešpodovať s motívom našej svadby a priestorom na hostinu. 
Ďalšia záležitosť, z ktorej mám veľkú radosť, sú tlačoviny. K nim patria oznámenia, pozvánky, menovky, svadobné menu či ďalšie užitočné veci na svadbu. Ani nevieš, aká som rada, že nám ich vyrába Silvia Boorová z oznamto.sk. Jej tvorbu som si okamžite zamilovala. Je originálna a netradičná v pozitívnom slovazmysle. Nás s Dominikom si ihneď získali jej viaceré oznámenia. Nakoniec sme sa rozhodli pre minimalizmus spojený s mojím obľúbeným kvetom - tulipánom. Výsledok bude určite stáť za to aj vďaka kvalitnej tláči, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá. Tú budú mať na starosti chlapci z vach.print. Konečný výsledok práce chalanov a Silvie budeš, milý môj denník, vidieť medzi prvými.
Čo sa týka DJa a svadobného fotoboxu, ten bude mať na starosti DJ Rollo a tradičné koláčiky zase šikovná cukrárka z LAHODA. Avšak, plánujeme mať na hostine aj CAKE BAR so samými  chutnými a tiež dobre vyzerajúcimi dobrotami.
Toľko, milý denník, z našich ďalších vybavených vecí na svadbu. Tento týždeň sme si dali do TO DO  LISTU obrúčky, výzdobu a folklórny súbor na čepčenie. 

Drž nám palce, nech nám aj naďalej idú prípravy bez stresu a "od ruky".  Maj sa nádherne!

stále optimisticky a svadobne naladená LAPKINN

P.S.1: Mimochodom, dnes je to presne 75 dní do okamihu, kým sa budem volať Linda Babušík Adamčíková. Áno, podpis mám už nacvičený a áno, v abecede sa veľmi dramaticky neposuniem! :)
P.S.2: Druhý záber je z reštaurácie Nebozízek, kde ma Dominik požiadal o ruku. Nakoniec sme si spontánne zásnuby v Prahe zopakovali.6 komentárov:

 1. tak to je super, že si tak užívaš prípravy, tak to má byť :) Držím palce nech sa aj naďalej tak darí :)

  Desire fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem krásne :)
   myslím, že o tom to má byť, že si to človek vychutná a užije ;)

   Odstrániť
 2. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-KLIK♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jééj, ďakujem ti, tak to som veľmi rada :)
   vždy ma poteší, keď písanie a tvorba článkov robí radosť nielen mne ale aj čitateľom :)
   ďakujem ešte raz

   Odstrániť
 3. Ste neskutoční ! Prajem vám to a držím palčeky, aby vám všetko vyšlo podľa predstáv :) Prídem sa aspoň z diaľky mrknúť na svadbu :)

  Viki z https://vikimartoncikova.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. si zlatá!
   ďakujem ti krásne za nás oboch
   veľmi si nás týmito slovami potešila :)

   Odstrániť