4. BLOGONINY

Milý blog Lapkinn,
želám ti spoločne s Dominikom len to najlepšie k tvojim 4. blogoninám (áno, presne tak nazývame narodeniny blogu). 
Keďže ťa berieme ako naše "dieťa" prajeme ti k tvojmu sviatku (13. február), nech u teba stále pribúdajú fotky a články v plnom ZDRAVÍ a kvalite a nech z tvojich záberov ide aj naďalej ŠŤASTIE a LÁSKA. 
Taktiež ti chceme zaželať, aby si mal stále toľko skvelých čitateľov, fanúšikov a podporovateľov ako doteraz. 
Prajeme ti i mnoho ďalších úspechov, vydarených spoluprác, inšpiratívnych článkov, splnených snov a aby si aj naďalej šíril pozitívnu energiu a radosť podobne ako na týchto fotografiách. Tie ti venujeme ako darček od nás...
...tvojich "rodičov" Dominika a Linduš. :)

Čo by ste vy zapriali blogu Lapkinn?

P.S.: Ďakujem za vydarené fotografie a spoluprácu šikovnej Katarine Petrášovej. Mala som s ňou možnosť fotiť zatiaľ dvakrát a vždy to dopadlo na výbornú. Napriek tomu, že nás sklamala kvalita balónov a aj po naplnení héliom nelietali, vďaka vynaliezavým Katkiným nápadom sme tento problém rýchlo vyriešili. Výsledok si môžete pozrieť na dnešných záberoch. Veľmi sa z nich teším, pretože presne takto som si ich predstavovala. Verím, že sa rovnako budú páčiť aj vám.

ŠŤASTNÉ A VESELÉ BLOGONINY!
šaty - DANIELA HRABOVSKÁ // lodičky - TOPANKOVO // porcelánové náušnice - LUCIA ŠEMELÁKOVÁ


4 komentárov:

 1. Och, nádherné fotky Linduš! Tak prajem aj ja krásne blogoniny a prajem Tvojmu a Dominikovmu blogu, aby bol ešte úspešnejší, s krásnymi a pozitívnymi fotkami a proste, čo sa budem opakovať po Tebe...Prajem mu to isté, čo Ty, lebo to je to NAJ pre blog :) Nech sa darí, ja budem naďalej čitateľkou a fanúšičkou :)


  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Simi, ďakujem ti veľmi pekne
   veľmi si vážim tvoje želanie!

   Odstrániť
 2. Všetko najlepšie :) nech Vám to tvorenie, písanie, fotenie ide naďalej tak skvelo :)

  OdpovedaťOdstrániť