VSTÁVANIE S VÝČITKAMI

Ako ste začali tento týždeň? V práci alebo ešte máte voľno? U nás doma je to zatiaľ päťdesiat na päťdesiat. Pomaly začíname s Dominikom s prvými pracovnými povinnosťami, no na druhej strane si ešte užívame vytúžené prázdniny (ak sa tak dajú nazvať). Naplno makať totiž začíname až od  deviateho januára, preto postupujeme pozvoľne, nech sa budúci pondelok nezbláznime. Môj budúci manžel začal robiť poriadok s administratívou, nahromadenými fotkami a dokonca dnes aj navaril obed. U mňa to vyzerá obdobne, len do toho vybavujem maily, telefonáty a akonáhle ma chytí pracovná panika pozriem sa na rozžiarený stromček či spokojnú Jackie a sviatočná nálada je hneď späť.
Môj najväčší problém po dlhšom voľne je hlavne vstávanie. Hoci pri ranných vysielaniach som počas uplynulých týždňov a mesiacov vstávala o piatej, cez voľné dni to vždy dobieham. Napríklad cez víkendy alebo sviatky, kedy nemám problém prespať celé dopoludnie. Preto považujem za maximálny mýtus tvrdenie, že pri pravidelnom vstávaní do práce sa mi ustáli biorytmus. Aj dnes som sa zobudila približne v tomto čase a hneď som si s výčitkami predstavila, čo všetko by som v bežný pracovný deň už stihla. Práve prázdninové a sviatočné dni ma opäť utvrdili v tom, že som najviac produktívna cez nabité dni. Jednoducho, od rána do večera mám nastavený program a všetko pekne stíham. Akonáhle mám voľno, už sa mi nechce tak dôsledne dodržiavať môj harmonogram.
Keď sme fotili so šikovnou Veronikou Selepkovou tento outfit, budík som ani len nepotrebovala. Zobudila som sa o ôsmej (čo je na voľné dni pre mňa skorá hodina:D), všetko pekne postíhala a o dvanástej som bola šťastná, čo všetko som postíhala. S radosťou som si vykračovala po košickej Hlavnej v novom kabátiku. Tešila som sa nielen z produktívneho dopoludnia, ale aj z farebnej kombinácie. Už dlho som mala chuť na seba zobrať belasú s bordovou. Hneď, ako som v zľavách našla túto baretku, bolo rozhodnuté. Doladila som k nej silónky, topánky, náhrdelník a tiež kabelku. Voľba ostatných kúskov už prišla sama na čele s kabátom a novou džínsovou košeľou. Myslím, že centrum Košíc dokonale dotvorilo dnešný outfit. 
Verím, že bude pre vás inšpiratívny a že nie som jediná, kto počas voľna s výčitkami vyspáva dlho.


kabát - TU // silónky - BEPON // topánky - CCC // baretka - H&M // košeľa - JUSTPLAY // sukňa -  STRADIVARIUS // rukavice - ADDICT // kabelka - PRIMARK

6 komentárov:

 1. Nejen, že taky vyspávám dlouho, ale jsem na tom stejně i s tou produktivitou.. dnes jsem měla volný den, tak jsem si říkala, že toho stihnu spoustu do školy - nakonec jsem udělala mnohem méně, než kdyby to dělala v nabitém dni :D

  Ty fotky jsou naprosto úžasné, poklona fotografce! :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. som rada, že nie som jediná a súhlasím s tebou, fotky sa mi veľmi páčia, poklona fotografke :)

   Odstrániť
 2. Krásný look i fotky! Já mám za sebou tři pracovní dny a musím říct, že po tom dlouhém volnu, mám také problém s ranním vstáváním :)
  Meet My Lovely World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mňa to čaká od pondelka, tak verím, že sa rýchlo s tým vysporiadám :)
   ďakujem za pochvalu :)

   Odstrániť
 3. Ten kabát je opravdu nádherný :O Je i teplý?
  Jinak já už jsem zase naladěná na vstávání do školy o půl 6, a už teď se mi stýská po prázdninách a vyspávání...
  MY COZY CORNER

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. keď navrstvíš, tak je v ňom teplo :))
   o pol šiestej? uff, tak to si šikovná! :)

   Odstrániť