ŠŤASTNÝ A VESELÝ...

...rok 2017! Verím, že ste ho začali podľa vašich predstáv. Nám s Dominikom sa to zatiaľ darí. Ako sme včera spoločne skonštatovali - "máme za sebou posledný rok ako slobodný pár". Aj z tohto dôvodu sa nevieme dočkať nasledujúcich dní a týždňov. O necelých päť mesiacov nás totiž čaká svadba. 
Jednu skúšobnú so všetkým, ako sa patrí, sme si užili ešte v októbri 2016 vďaka foteniu pre časopis Svadba. O niekoľko dní budete mať možnosť vidieť výsledok z tohto "šútingu" v novom vydaní. My sme ho s Dominikom a so všetkými, ktorí sa podieľali na fotení, už videli a veľmi sa naň tešíme. Najradšej by som vám tu hneď teraz dala všetky zábery. Zatiaľ si však vychutnajte tento z popolnočného svadobného fotenia. Myslím, že atmosférou pripomína aj novoročný prípitok, preto som sa ho tu rozhodla dať práve dnes. 
Takže, stay tuned, pretože čoskoro je tu nové číslo časopisu Svadba. My sa zatiaľ s Dominikom ideme pustiť do ďalšieho plánovania svadby, aby bola minimálne tak krásna, ako toto fotenie. Síce si novoročné predsvzatia s mojím budúcim manželom nedávame, no ja vám už teraz sľubujem, že čoskoro tu bude nový článok z kategórie LAPKINN SVADOBNÝ DENNÍK.
DOMINIK: oblek, košeľa a doplnky - ALAIN DELON // vlasy - LUKÁŠ OČENÁŠ // obrúčky - ALO DIAMONDS
LINDA: šaty - SVADOBNÝ SALÓN WEM // vlasy a líčenie - ĽUBICA OROLÍNOVÁ
miesto - ART HOTEL KAŠTIEĽ TOMÁŠOV // dekorácie - PONK RENTALS

4 komentárov: