NARODENINOVÝ ZOZNAM ŽELANÍ

Po Vianociach a pred týmito sviatkami som najčastejšie počúvala od svojich najbližších, že nevedia, čo mi majú kúpiť. Pritom sa trafili do mojich želaní úplne perfektne. Dokonca mi bolo povedané, že by som to sem - tam mohla napísať na blog, čo si prajem, nech vedia a mám to neskôr ako prekvapenie. Preto som sa rozhodla, že vytvorím menší zoznam želaní k mojim blížiacim sa narodeninám. Možno sa inšpirujete aj vy, moji milí čitatelia a doprajete sebe alebo svojim blízkym niečo z tejto inšpirácie. Poďme pekne postupne...
1. ZATEPLENÁ DŽÍNSOVÁ BUNDA - V "hľadáčiku" ju mám už dlhšiu dobu. Pri výbere vecí sa totiž riadim heslom, ktorý ma naučil Dominik - "premysli si minimálne jeden deň, či tú vec potrebuješ a keď áno, kúp si ju." Vďaka tejto rade som sa vyhla už mnohým zbytočným nákupom. Avšak aj kúpe tejto bundy. Vyhliadla som si ju počas leta v ZARE a keď som sa konečne pre ňu rozhodla v zľavách, už nebola. Nakoniec som ju pri náhodom hľadaní našla TU a opäť som po nej zatúžila. 
2. ZAUJÍMAVÉ BODY - Kto by nemiloval a nemal slabosť na krásne spodné prádlo? Myslím, že to poteší každú ženu. Nie som výnimkou a vždy mi urobí veľkú radosť. Obzvlášť, keď sa dá zakomponovať do jednoduchého outfitu. Pár "bodyčiek" už doma mám, no väčšinou sú jednofarebné bez zaujímavého detailu. Preto si ma tento sofistikovaný kúsok hneď získal.
3. BIELE TENISKY - Jednoznačne sú MUST HAVE každého botníka. Moje krásne biele už majú toho odchodeného veľa a odrazilo sa to na ich vzhľade. Preto by sa zišli už nové náhradníčky, nech tieto posuniem do teniskového neba. Navyše, tento kúsok je ešte aj originálny vďaka kožušinovému detailu.
4. SVETIACI BOX - Témou číslo jeden u nás s Dominikom je okrem svadby aj hľadanie nového a dokonalého bývania. Preto strávim v poslednej dobe viac času pri hľadaní bytových doplnkov ako oblečenia. Už teraz si viem presne predstaviť, ako by skvele vyzeral nápaditý svietiaci box s nápisom v našej novej domácnosti s minimalistickým a bielym zariadením. Myslím, že výborne by sa hodil aj do nášho súčasného bytu.
5. POHÁRE NA BIELE VÍNO - Ani neviem, ako je to možné, ale u nás doma nenájdete poháre na biele víno. V skrinkách máme tisíc rôznych iných pohárov, ale krásne vysoké so stopkou, určené výhradne na biely kráľovský mok nie. 
6. KNIHA NÁMĚSÍČNÍCI - Pôvodne som si ju mala nájsť už pod vianočným stromčekom, no vypredala sa. Nakoniec som ju opäť našla v Martinuse a teším sa z toho. Odporúčam si ju prečítať. Hlavne ak milujete históriu a historické súvislosti. Ja som si ju v kníhkupectve začala raz čítať a veru, mrazilo ma z tej podoby so súčasnosťou.
7. NÁDHERNÉ ŠATY - Už dlho mi nepribudli v šatníku krásne a originálne šaty. Tieto spĺňajú všetky podmienky vrátane skvelého strihu a florálnych prvkov.
8. PRÍVESOK NA MOJU PANDORU - Od okamihu, čo som dostala nádherný náramok Pandora, túžim každý deň po inom prívesku. Preto mi tento kúsok urobí radosť za každých okolností a navyše krásne rozšíri moju zbierku. Pri každom presne viem, kedy som ho dostala a s akou udalosťou sa spája. To sa mi na príveskoch Pandora páči úplne najviac. A vedia to aj Dominikovi rodičia a Simonka, ktorí ma veľmi prekvapili a potešili pod vianočným stromčekom. Ďakujem za toto krásne prekvapenie. Určite si pozrite, ako nádherne vyzerá prívesok mačičky na náramku. Fotku nájdete aj na mojom Instagrame. Najnovšie som zatúžila po príveskoch so strieborno - zlatou kombináciou, keďže mi na prst čoskoro pribudne obrúčka v týchto odtieňoch. Čo by ste prívitali vy z tohto zoznamu? :)

2 komentárov:

 1. O knize Náměsíčníci slyším poprvé, ale už ji mám taky vloženou na mém seznamu knih, které chci přečíst :)
  Zateplenou džínovou bundu má moje mamka a musím se přiznat, že ač se mi na první pohled moc nelíbila, ve chvíli, co jsem si ji od ní půjčila jsem pochopila, proč ji tak ráda nosí - je úžasně tepla! :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. síce som ju nemala na sebe, ale vyzerá veľmi príjemne a teplo, takže do tohto počasia super voľba :) a o knižke ani nehovorím :D

   Odstrániť