LAPKINN SVADOBNÝ DENNÍK III.

Milý svadobný denník,
po vyše týždni ti znova píšem. Musím sa ti priznať, že máme za sebou produktívnych deväť dní od nedávneho písania. Dokonca aj Dominik je o čosi viac spokojný. Aj keď každý deň mi s miernym strachom neustále pripomína, že už máme do svadby len necelé štyri mesiace. Až som ho pár krát začala upodozrievať, či si to nejde náhodou rozmyslieť. Preto som mu pripomenula, že ak spraví to isté, čo pán Božský Carrie Bradshaw v prvej časti filmu Sex v meste, tak si do kytice dám namontovať najbolestivejšie kvety, aby sa mu to len tak ľahko "neprepieklo". Samozrejme, doberáme sa v rámci zábavy a odľahčenia celého plánovania. Nemusíš sa obávať, milý denníček!
Za uplynulých deväť dní sme vybavili farára, dohodli si s ním predmanželské stretnutia, definitívne sme uzavreli rozhodnutie ohľadom kameramana, ustálili sme naše rozhodnutie o "pierkach" pre mužov, výzdobe, pozvánkach a dali sme si vyrobiť naše svadobné noviny. Tie budú jedným z darčekov pre našich hostí a veľmi sa teším na ich výslednú podobu. Hneď, ako ich budeme mať, ti ich s radosťou ukážem. Som presvedčená, že spoločne s nádhernými štipčekmi budú vyzerať priam dokonale. Už teraz si viem živo predstaviť, ako noviny spoločne so štipčekmi umiestnime na svadobné stoly.
Krásne magnetkové štipčeky zavítali k nám domov úplne nečakane. Približne pred 8 týždňami mi napísal Dominik, že mi prišiel nejaký pekne zabalený balíček. Nevedela som, čo to je, keďže tých balíkov k nám dorazí za týždeň poriadne veľa. Tento bol však výnimočný. Premýšľala som o ňom počas celej pracovnej doby. Keď som dorazila domov, hneď som sa pustila do rozbaľovania. Ak ma sledujete na Instagrame, možno si pamätáte videá na Insta stories z otvárania. Boli to neopakovateľné chvíle, milý denníček. Dodnes si pamätám, ako som otvárala balíček a s úžasom som sledovala magnetky s našimi podobizňami. Ako nám Nikol napísala do listu, každý štipček symbolizoval inú životnú etapu. Ten s rúžovými šatami predstavovala začiatok chodenia. Nasledovali zásnuby v zelených šatách (dokonca si fotky z nich, milý svadobný denník, mohol vidieť TU na blogu). Magnetka s bielymi šatámi a nádherným závojom znamenala, pochopiteľne, svadbu. Posledná štvrtá zase popolnočné šaty a naše ďalšie životné smerovanie. Veľmi si cením detailné prepracovanie našich podobizní, ktoré vyplýva z dokonalého prehľadu samotnej autorky. Musím uznať, že nás mala v rámci blogu riadne odsledovaných, keď presne vedela rok našich zásnub a tiež celé fotenie pre časopis Svadba. Skutočne nám to polichotilo. Klobúk dole pred jej prácou a malými Lapkinnovcami!
Toto prekvapenie ma natoľko inšpirovalo, že sme si s Dominikom povedali, že magnetkové štipčeky budú skvelým darčekom pre našich hostí resp. jedným z nich. Síce nebudú všetky štyri, ale len jedna a to svadobná. Už teraz sa na ne teším, keďže prácu Nikol sledujem poctivo na jej FB a Instagrame s názvom Lillya - svadobné jedinečnosti. Som presvedčená, že budú opäť prepracované do detailu. Určite potešia našich hostí. 
Ak sa ma pýtaš, milý denník, čo urobím s týmito štyrmi, tak už teraz presne viem, kde ich zakomponujem do výzdoby a vytvoríme krásnu časovú os nášho spoločného života s Dominikom. Navyše, Nikol je veľká šikovnica, pretože vyrába aj ďalšie svadobné dekorácie a tiež vešiaky. Na tie sa taktiež veľmi teším. 
Najbližšie ti, milý svadobný denník, ukážem aj svadobné noviny alebo rozkošné fľaštičky TATRATEA namiesto svadobného vínka. Ale o tom niekedy nabudúce...

S pozdravom

stále optimisticky a svadobne naladená LAPKINN

P.S.: Milý svadobný denníček, pripájam aj fotky krásnych svadobných jedinečností. Mimochodom, však vyzerajú krásne aj na vianočnom stromčeku?
FOTO: CANON G7x


magnetkové štipčeky - Lillya - svadobné jedinečnosti

9 komentárov:

 1. Moc pěkné ♥ Taky mě letos čeká svatba, tak se musím začít po nějakých vychytávkách koukat.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. my už postupne všetko plánujeme :) štipčeky odporúčam ;)

   Odstrániť
 2. Wow! :) Ty kolíčky jsou super. :) Kde se dají sehnat?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. sú super :) v článku je hneď niekoľko odkazov, aj pod fotkou :) ale pridávam ho aj sem: http://www.lillya.sk

   Odstrániť
 3. Flasticky tatra tea planujeme davat aj my, hoci az na dalekej Malte(;

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oo, na Malte, to bude paráda :)
   som rada, že nie sme jediní s TATRATEA

   Odstrániť
 4. tie štipčeky sú nádherné, my sme ich na našej svadbe dali hosťom ako darček a páčili sa tuším každému :)

  OdpovedaťOdstrániť