HRUŠTÍNSKY LES

Ak sledujete blog pravidelne, určite neuniklo vašej pozornosti, že (ne)pravidelne sa tu objavuje Lapkinn svadobný denník. V posledných týždňoch som začala premýšľať nad tým, že by som začala písať o našich príhodách s výberom nehnuteľností. Len si predstavte ten tragikomický názov - Lapkinn realitný denník. Veľmi sa na to bavím. Jediné, čo je na ňom vtipné, je samotný názov. Inak by to boli vety plné smútku, zamýšľania, depresie a úvah o nezmyselnosti a nespravodlivosti tohto sveta. Keďže pri vzniku blogu som si povedala, že bude plný len pozitívnej energie, realitný denník som sama sebe zatrhla a považujem ho iba za chvíľkový vtipný výplod mojej fantázie.
Každopádne, verím, že výber nehnuteľnosti so všetkými administratívnymi papierovačkami budeme mať čoskoro za sebou s úspešným koncom. S Dominikom sa totiž nevieme dočkať najkrajšej časti nového bývania - zariadzovania. Aj keď už teraz viem, že nás to opäť bude stáť veľa energie, hádok a diskusií, sú to stále milé povinnosti, ktorých sa neviem dočkať. Túto časť si plánujem poriadne užiť so všetkým, čo k tomu patrí. Navyše, zatiaľ to vyzerá tak, že sa do nášho bytu zmestí aj šatník, čo by bolo splnenie mojich snov. 
Stále však verím tomu, že raz sa nám podarí postaviť domček ďaleko od civilizácie a v krásnom prírodnom prostredí. Presne tak, ako je umiestnený hotel Kristína v Hruštíne. Na Oravu sa vraciame od októbra 2015 s veľkou radosťou. Ski zábavu sme si obľúbili, pretože sa tu nachádza všetko pre dokonalý oddych - skvelé ubytovanie, výborná slovenská kuchyňa, krásna príroda, svah hneď pod oknom a wellness. Navyše, personál je tu priateľský a milý, čo považujem za dôležitú súčasť, keďže ani do sedemhviezdičkového hotela so zlými službami by som sa nikdy nevrátila. 
Keď sme boli v Ski zábave minulý víkend, cítili sme sa opäť výborne. Každý deň svietilo slnko a všade samý sneh. Jednoducho, zimná rozprávka! 
Prvý krát bola naša izba otočená na druhú stranu smerom do dvora. Tento nový výhľad nás inšpiroval natoľko, že sme sa rozhodli v neďalekom lese nafotiť outfit. Keď sme doň vošli, hneď sme sa po kolená zaborili do snehu, no od fotenia nás to neodradilo. Bola to veľká zábava, hlavne, akonáhle si Dominik vymyslel, že mám behať po hlbokom snehu a on mi urobí super fotku v pohybe. Nakoniec sa na mne pekne zabával a ako sa hneď pri mojom behu priznal - "vymyslel si to preto, lebo čakal, že spadnem." Mne z tohto neúspešného pokusu zostali už len premoknuté džínsy od kolena nižšie.
V podstate celý dnešný outfit je ladený do štýlu "na hory". Opäť som sa hrala s vrstvením, aby mi bolo čo najteplejšie. Dvoje pančúch sú v tomto chladnom januári samozrejmosťou rovnako ako dva tenké roláky, čo na záberoch až tak nie je vidieť. Na "vrch" som zvolila tri kožušinové detaily - na obľúbenej "ušianke", prívesku na kabelke a kožušinovej štóle. Tú som si dala na koženú bundu, previazala hrubým opaskom a vytvorila dojem, že ide o jeden komplet kúsok. A verte či nie, v takomto outfite môžete aj po snehu behať a nie je vám zima.
Užívajte nádherne zasnežené dni, pretože čoskoro vraj príde oteplenie a dážď.

FOTO: Dominik Babušík


čiapka - H&M // džínsy - LUXURY FASHION CONCEPT // rukavice - z Poľska // topánky - TOPANKOVO // kabelka - DEICHMANN // prívesok na kabelku - MIKLOSKO FASHION DESIGN // rolák - SECOND HAND // opasok - ORSAY // kožušinová štóla - F&F // bunda - SPARTOO // rúž s leskom - THE BALM (odtieň Chivalrous)

6 komentárov:

 1. Odpovede
  1. tešíme sa spolu s fotografom Dominikom :)

   Odstrániť
 2. Super fotky , Lindi a Dominik je šibal, keď čakal, že sa tam picneš o sneh :D no a realitný denník pobavil.. Ja tiež snívam o nejakom domčeku..snáď raz. :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je to riadny šibal, veru! ale ako sa hovorí, škodoradosť = najväčšia radosť ;)
   a ďakujeme obaja :)

   Odstrániť