TRIKRÁT INAK IV.

Keď sa povedia vianočné večierky, viacerí si predstavia okrem zábavy a super akcie aj prezdobené červeno - zelené svetríky so sobmi a Mikulášmi. Samozrejme, nič proti nim, ale podľa mňa sa na tieto udalosti organizované takmer všetkými firmami a organizáciami dá obliecť aj štýlovejšie a trendovejšie. Preto som sa poutfitových inšpiráciách s vyšperkovanými pančuškami rozhodla venovať v rubrike TRIKRÁT INAK práve týmto udalostiam. 
Keďže hlavná sezóna svadieb je za nami, mnohí sa ma v posledných týždňoch pýtate, čo si obliecť na vianočné večierky. Napriek tomu, že nie som typická "straka" a nemilujem všetko, čo sa trbliece, k týmto akciám sa mi lesk priam až pýta. Preto som si pre vás pripravila tri outfity, ktorých spoločným znakom je zlatá farba. Tento odtieň dokonca patrí k veľmi trendovým v tohtoročných vianočných dekoráciách, tak prečo ho nezakomponovať aj do večierkového outfitu. 
Verím, že z troch inšpirácií si každá z vás vyberie, pretože sme pre vás nafotili nielen outfit s nohavicami, ale i sukňou či šatami. Vzhľadom na to, že momentálne nám počasie a skoré stmievanie dosť komplikuje naše fotenia, vybrali sme si ako lokáciu veľmi fotogenický priestor pri kabínkach v košickom Mangu.

FOTO: Dominik Babušík

Určite ste postrehli, že zamat je opäť v móde. Preto aj prvá inšpirácia na vianočné večierky bude z tohto materiálu. Vybrala som čierne zamatové šaty so zlatými trblietkami. Tento kúsok je veľmi zaujímavý svojim strihom. Za veľmi efektný a pekný môžem označiť áčkový strih a tiež sofistikovane odhalené ramená. Celý look som doplnila o sandále z čierneho zamatu. Z doplnkov som siahla po výraznom dlhšom náhrdelníku a malej čiernej kabelke do ruky. Záverečnú bodku nielen v tomto outfite, ale i v ďalších dnešných tvorí vínovo červený rúž. Čo sa týka účesu vytvorila som ležérne vlny.


V poslednej dobe som si obľúbila najmä metalické sukne. Jedna z nich, tento raz v zlatom odlesku, tvorí základ druhej inšpirácie. Sukňu v midi dĺžke som skombinovala so zaujímavo strihaným topom. Do popredia opäť vystupujú odhalené ramená. Na tomto kúsku som si obľúbila aj zvonové rukávy, ktoré patria k aktuálnym módnym trendom. Módne sú i lodičky so šnúrovaním. Vďaka svojmu tvaru mi jemne predĺžili postavu. Okrem sukne nechýba lesk ani na doplnkoch. Vašej pozornosti rozhodne neujde na clutch kabelke a výrazných strieborno – zlatých náušniciach. 


Napriek tomu, že tretí outfit je celočierny, zlatá farba nechýba ani tu. Všimúť si ju môžete na dlhších visiacich náušniciach ako aj detailoch listovej kabelky. Práve tá je zaujímavá tým, že je možné si ju vziať do ruky, ako aj vďaka retiazke na rameno. Jej výnimočnosť tiež spočíva v kombinácií dvoch rôznych materiálov na jednotlivých stranách kabelky. V tretej inšpirácií som skombinovala čierne nohavice s vyšším pásom a opaskom spolu s topom s volánom. Myslím, že spoločne vyzerajú veľmi dobre. Nechýbajú ani moje obľúbené špicaté lodičky, ktoré môžete vymeniť napríklad aj za sandále. Čerešničkou celého outfitu je vínovo červený rúž a vypnutý cop odhaľujúci šiju a krk.


Viete si predstaviť niektorý z troch outfitov na vianočnom alebo novoročnom večierku či pri štedrovečernom stole? Verím, že áno a že tento post bol pre vás inšpiratíny. 
Po ktorom outfite by ste siahli?

OOTD 1, OOTD 2, OOTD 3 - MANGO

5 komentárov:

  1. Rozhodně po tom třetím outfitu, ten vypadá peckově!! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tiež sa mi najviac páči č.3, super!

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Wau všetky sú krásne, ani neviem ktorý sa mi páči najviac :)

    OdpovedaťOdstrániť