TRIKRÁT INAK III.

Áno, dočkali sme sa. Chladné a mrazivé decembrové dni sú tu. Avšak neznamená to, že sa musíme teraz všetci obliekať do tmavých farieb a nudných kombinácií. Práve naopak! Výborným oživením môžu byť pančuchy s originálnym rukopisom Petry Toth. Nielenže vyzerajú famózne a majú v sebe tradíciu a srdce, ale aj sú príjemne teplé. Naposledy som sa o tom presvedčila v Bruseli, kde poriadne fúkalo. V jeden deň som mala na sebe vyšperkované pančušky a na druhý klasické a napriek rovnakej teplote som mala pocit, že mi je v pančuchách zo spolupráce Petry Toth a Beponu minimálne o desať stupňov teplejšie. Nielen tento fakt ma presvedčil o tom, že na túto kolaboráciu sa oplatilo počkať. Od septembra som sa na ňu tešila a skutočne nesklamala. Pančuchy z dielne Beponu a Petry Toth sú variabilné a hodia sa na rôzne príležitosti. Zažiarite v nich v bežný pracovný deň a zároveň sa vďaka nim stanete kráľovnou spoločenskej udalosti či celého večera. Dokonca vám k tomu stačí iba obyčajná čierna sukňa alebo little black dress a k tomu vhodný výber doplnkov a ostatných častí outfitu. Preto som sa dnes pre vás rozhodla vytvotiť ďalšie inšpirácie do rubriky TRIKRÁT INAK. Dominantným kúskom každého z nich sú čierna sukňa a tri rôzne pančušky na tri rôzne príležitosti.

P.S.: Nezabudnite sa vrátiť aj k prvej a druhej časti TRIKRÁT INAK.

FOTO: Dominik Babušík
 OOTD 1: top, náušnice, fascinátor, kabát, kabelka - LINDEX // sukňa - STRADIVARIUS // opasok - H&M // lodičky - TOPANKOVO // rukavice - ORSAY // pančušky - BEPON x PETRA TOTHO tom, že pančuchy sú doslova skvostom, sa môžete presvedčiť v prvom outfite. Telové pančuchy so sriečkovými vzormi od slovenskej šperkárky som nechala vyniknúť pri čiernom čipkovanom tope a sukni ako základe troch inšpirácií. Na zvýraznenie pásu mi poslúžil tenký opasok so zlatými detailmi. Neodmysliteľnou súčasťou tohto outfitu na spoločenskú udalosť alebo do divadla je fascinátor vo vlasoch a hrejivý kožuch. OOTD 2: čelenka - H&M // šaty - RESERVED // rolák - SECOND HAND //sukňa - STRADIVARIUS // opasok - ORSAY // lodičky - TOPANKOVO// kabát - TU // pančuchy - BEPON x PETRA TOTH

Vrstvenie je spoznávacím znamením druhého outfitu. Prvou vrstvou je rolákový čierny top. Naň som zvolila púdrovo ružové šaty. Sukňu, ktorá tvorí základ troch outfitov, som si obliekla na šaty a previazala opaskom. Všetky kúsky výborne korešpondujú s čiernymi vyšperkovanými pančuškami z dielne Petry Toth. Celý outfit som doplnila o lodičky a kabát v ružovej farbe.

 OOTD 3: kabát - SAMMYDRESS // sukňa - STRADIVARIUS // čiapka - H&M // top - OD DOMINIKOVEJ MAMKY // lodičky - CCC // pančuchy - BEPON x PETRA TOTH
Červené pančuchy s čiernymi ornamentni v zadnej časti hrajú hlavnú úlohu v treťom outfite. Obe tieto farby sa výborne hodili k môjmu farebnému obojstrannému kabátu. Pri jeho strihu veľmi pekne vynikajú roláky či stojačiky, preto som zvolila červený top s väčšou mašľou nachádzajúcou sa na šiji. Nechýba ani čierna sukňa, čiapka, menšia kabelka a lodičky so zaujímavým viazaním. V takejto kombinácií sa môžete vybrať na kávu s polovičkou či v prípade povoľujúceho pracovného dresscodu aj do práce.

Ktorý outfit a pančušky sa vám páčia najviac? 
U mňa vyhráva prvá kombinácia, no napriek tomu z pančušiek sú to červené.
Čo u vás?

8 komentárov: