PRVÝ SVIATOK VIANOČNO-PYŽAMOVÝ

25. december dostal u nás v rodine výstižný prívlastok - prvý sviatok pyžamový. Počas neho zostávame každoročne v pyžame, popíjame horúci čaj, pozeráme filmy a rozprávky, hráme hry a popritom sa rozprávame a veľa smejeme. Dokonca aj návšteva, ktorá k nám počas tohto dňa zavíta, sa musí prezliecť do tohto oblečenia. Taká je naša každoročná tradícia. Každý je s ňou spokojný a nikto nenamieta. Však, prečo by aj? Veď, kedy inokedy v roku môžeme bez výčitiek a s maximálnou radosťou obedovať v župane alebo v pyžame? Pre mňa je tento deň výnimočná chvíľa. Dnes sa z nej teším o to viac, keďže som si pod stromčekom rozbalila krásne čipkované kraťasky a tielko na spanie. Každopádne, už teraz viem, že túto tradíciu budeme raz dodržiavať aj s našimi deťmi. 
V podstate aj oblečenie v dnešnom outfite nafotenom pár týždňov dozadu je rovnako pohodlné ako pyžamko. Jednotlivé kúsky považujem za svoju decembrovú "uniformu". Nosila som ju v rôznych obmenách počas dní, kedy som doslova "lietala", naplno pracovala a veľa toho vybavovala. Deka ma v každej teplote poctivo zahriala a najpohodlnejšie "bagandže" (ako ich zvyknem z čias detstva prezývať) mi umožňovali rýchlo sa všade presunúť. Hlavne si v nich pri mojom častom chodení na podpätkoch oddýchli moje nohy.
Ak by ste náhodou mali výčitky, že tento outfit nie je príliš vianočný, tak červená farba to podľa mňa zachraňuje. :) Mám pocitt, že bez nej už Vianoce nie sú Vianocami. A koniec - koncov, niet pohodlnejšieho outfitu na sviatky či nedeľu ako tento. Možno už len v mojom novom spiacom komplete mám viac pohodlia.
Užívajte si aj naďalej sviatočnú atmosféru v maximálnej pohode, pyžame, radosti a láske (ok, možno aj obžerstve:)).

FOTO: Dominik Babušík

bunda - SPARTOO// džínsy - LUXURY FASHION CONCEPT // šál, rukavice - ADDICT // tričko - F&F // topánky - CCC // kabelka - PRIMARK // náramok - QUDO via BLOGERINAS

4 komentárov:

 1. Super outfit, Lindi. No a pyžamová tradícia sa mi veľmi páči, tú treba zaviesť všade! :D

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. teším sa, že sa páči a súhlasím, že ju treba všade zaviesť :D

   Odstrániť
 2. Outfit je skvelý a u nás je to taktiež nejako tak podobne, síce to nie je oficiálne ale vyzerá to presne tak v pyžamku pri telke :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak to som rada, že nielen u nás je to tak :)

   Odstrániť