ĎAKUJEM

Keď sa ma na jednej z koncoročých kapustníc opýtal generálny riaditeľ, čo by som si želala pod stromček, bez váhania som odpovedala "zdravie". Napriek tejto odpovedi položil svoju otázku znova s konštatovaním, že si určite želám niečo materiálne, čo by ma potešilo. Opäť som svoju odpoveď zopakovala s doplnením "pretože bez neho to jednoducho nejde". 
Ak by som si porovnala svoj vianočný wishlist pred 15 rokmi a teraz, výrazne by sa líšil. Vtedy som si želala množstvo darčekov od krásnej bábiky Barbie s dlhými vlasmi, ružovými šatami, dokonalým partnerom Kenom a k tomu nádherný a štýlovo zariadený Barbie domček. Samozrejme, nechýbalo ani veľa oblečenia pre mňa. Ako som postupne rástla, mám pocit, že sa môj zoznam vianočných želaní zužoval a zostávali a zostávajú v ňom skutočné darčeky. Od okamihov prežitých s rodinou cez oddych a ničnerobenie až po to najcennejšie - ZDRAVIE. To som si pod stromčekom našla, minimálne vo forme jedného vitamínového doplnku. Aj keď priznávam, boli tam aj materiálne radosti, ktoré mi urobili radosť. 
Rovnako i v tomto koncoročnom období si neželám nič iné iba zdravie. Viem, že keď bude slúžiť, čaká má úžasný rok 2017. Spoločne s ním si budem užívať dni na blogu, v telke, na katedre, v rozhlase, s Dominikom, rodinou a priateľmi. Vďaka nemu stihnem všetko, čo si zaumienim a po čom budem túžiť bez akéhokoľvek novoročného predsavzatia. Určite nás čaká skvelá svadba a úžasná svadobná cesta. Verím tiež, že sa nám podarí nájsť nové vlastné bývanie... Keď to všetko takto píšem, už sa neviem dočkať nasledujúcich 365 dní budúceho roka. Už teraz viem, že budú minimálne také skvelé ako tieto uplynulé.
Uvedomujem si, že nie každý deň bol dokonalý a že občas mesiace a týždne priniesli aj smutné chvíle a okamihy. No, nevnímam ich negatívne, skôr sa na ne pozerám ako momenty, ktoré sa mali stať, aby ma posunuli ďalej. V konečnom dôsledku som za ne vďačná a som rada, že vždy prevažujú tie pozitívne. Viaceré z nich som si mohla vychutnať aj vďaka vám, najlepším čitateľkám, čitateľom, fanúšičkám, fanúšikov, podporovateľkám a podporovateľom. Bez vás by to nešlo a bez vás by ste nečítali ani tieto riadky. Verím, že si to uvedomujete, že aj vďaka vám mi prišli mnohé zaujímavé ponuky, spolupráce, že aj vďaka vašej priazni som spoznala milých ľudí a že aj vďaka vašej podpore som tvorila blog v tomto roku s veľkým entuziazmom. Posielam veľké "klišovité" ale o to úprimnejšie ĎAKUJEM. Teším sa na vás v roku 2017. Len si, prosím, nedávajte žiadne predsavzatia! Ak chcete niečo zmeniť, odhodlajte sa a hneď to zmeňte bez ohľadu na to, či je 1. január, 26. marec, pondelok, ranná hodina alebo polnoc. 
Užite Silvester a nezabudnite sledovať Lapkinn na Instagrame a Facebooku, pretože my zajtra vyrážame do nového hotela na južnom Slovensku na silvestrovský a zároveň predĺžený víkendový pobyt. 

P.S.: Skoro by som zabudla pri týchto mierne sentimentálnych vetách, že píšem blog o móde. Ak ma sledujete dlhšie, viete, že kabáty a peleríny sú moja srdcovka, preto som si svoju zbierku doplnila o čiernu dvojradovú "krásku". K nej bola voľba jasná - ladenie v tmavých tónoch so zlatými detailmi ako napríklad kabelka alebo čižmy so zlatým opätkom. Myslím, že spolu s nádherným zamrznutým prostredím si rozumejú priam dokonale. 
FOTO: Dominik Babušík


pelerínka - TU // čižmy - TOPANKOVO // kabelka - LINDEX // rolák - LIDL // rukavice - ORSAY


2 komentárov:

 1. Aj my dakujeme, že si tu bola s nami celý ten čas a pridávala outfity a rôzne články. Mňa veľmi bavíš a dúfam, že aj budeš naďalej. Pelerínka je perfektná a tento outfit je suprový :) Šťastný Nový Rok, Lindi a Dominik! :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jéééj, tak to sú krásne slová :) ďakujem krásne a aj tebe ŠNR! :)

   Odstrániť