SO SÁNDOROM MÁRAIOM A ORIGINÁLNE

Mám rada originalitu, jedinečnosť a osobitosť. V mojom živote ich uprednostňujem vo všetkých smeroch. Napríklad aj pri organizovaní svadby hľadám veci a nápady, ktoré sú iné a vyniknú počas svadobného dňa. 
Inak, tomu nie je ani v móde. Originálne a jedinečné kúsky majú u mňa v šatníku svoje čestné miesto. Podobne je to i pri spoluprácach. Okrem toho, že si vyberám len tie, s ktorými sa stotožním a za normálnych okolností by som si ponúkané veci aj kúpila, musia obsahovať v sebe spomínané vlastnosti. 
Aj dnešné fotky a outfit spĺňajú tieto kritéria. Zvolila som nový kabátik, ktorý som nechala vyniknúť v celom čiernom outfite. Jeho farebná škála sa mi veľmi páči - od modrej cez červenú až po zelenú. Myslím, že počas zimných dní budeme nerozlučnými parťákmi. Okrem toho, že veľmi dobre zahraje, je originálny vo všetkých smeroch. Môže za to nielen jeho farebnosť, strih, ale i funkčnosťou. Dámy a páni, je totiž obojstranný! Podľa nálady si ho veselo otáčam z farebnej či čiernej strany a s vreckami pri každom otočení.  
Veľmi originálnou a unikátnou záležitosťou je aj kabelka Noire. Tá predstavuje prepojenie medzi online a offline svetom módy a tiež Instagramom a samotným doplnkom. Funguje to veľmi jednoducho. Každá kabelka má na sebe číselný kód, vďaka ktorému viete vlastníčku kabelky nájsť cez mobilnú aplikáciu a následne aj Instagram. Rozhodne si ju odporúčam stiahnuť. Nielenže je plná  štýlových outfitov či haulov, ale viete tu postovať i svoje úlovky či ootdčka. Skutočne skvelý nápad!
Mimochodom, kabelka okrem svojej unikátnosti spĺňa aj praktický rozmer. Musím sa priznať, že som si ju rýchlo obľúbila. Obsahuje viacero priehradok na každodenné (ne)potrebnosti a unesie tiež môj poriadne ťažký náklad - od Macbooku Pro cez obedáre až po knihy. Za mňa veľký palec hore a myslím, že aj za mojich známych. Na každom rohu si totiž získava pochvaly. Dokonca i od cudzích ľudí.
Keď už som pri originalite, aj Dominikovi sa podarilo vybrať originálne miesto na fotenie. Pri soche Sándora Máraia. Ani neviem, ako mu v hlave skrsol tento nápad, ale opäť mu to vyšlo. Preto sme si s Máraiom strihli niekoľko pohľadov a tiež menší fashion talk. :)
Užívajte nasledujúce dni. Ja ich budem tráviť v Bruseli. Preto ma nezabudnite sledovať na Instagrame ako lapkinn a cez Insta stories.


FOTO: Dominik Babušíkkabát - SAMMYDRESS // topánky - DEICHMANN // nadkolienky - BEPON // sukňa - STRADIVARIUS // čiapka - H&M // šál - SECOND HAND // rolák - LIDL // kabelka - NOIRE

0 komentárov:

Zverejnenie komentára