S RUŽOVOU A ÚSMEVOM

Pekný deň,
ak sa hovorí, že láska ide cez žalúdok, je to 100 % pravda. Pri mne to platí určite. Od kedy som sa s Dominikom spoznala, som veru poriadne pribrala. Nehanbím sa za to, veď vo dvojici vždy chutí lepšie. Spoločné kalorické večere pri dobrom sladkom vínku sa nedali v prvých mesiacoch zamilovania odpustiť. A v tých ďalších, stále zamilovaných, už vôbec nie, keďže z pohodlného a chutného štandardu sa veľmi ťažko upúšťa. Tak si išli kilá hore. Však na čo chudnúť, keď sa máme radi a za nič na svete by ste svojho partnera nevymenili.
No, neskôr ma začali nadbytočné kilá hnevať. Keď sa ma za týždeň dvaja ľudia nezávisle opýtali, či čakáme s Dominikom bábätko, povedala som si, že takto to ďalej nejde. Áno, jeden z týchto pýtajúcich to myslel len čisto zo srandy. Ale druhá ma o tom veľmi intenzívne presviedčala so slovami - "určite si tehotná, veď máš veľké brucho". Na tieto reči som neskôr zabudla, veď človek sa o sebe občas dozvie skutočne veľa. No, keď sme mali začať vysielať v telke, rozhodla som sa, že s pridanými kilami idem skoncovať. Definitívne.
Nebola som sama, pridal sa ku mne aj Dominik. Preto spolu už šiesty týždeň utužujeme vzťah aj v rámci chladničky a jedálnička, ktorý nám zostavila skvelá Ľubka Smreková. Navzájom si varíme, pripravujeme jedlá, podporujeme sa, vážime, meriame, tešíme sa z úspechov a aj zhrešíme (raz za mesiac pri sushi, čokoláde alebo inej neresti). Ide nám to parádne, z čoho sa veľmi tešíme. S mojím budúcim manželom všetkým nerestiam úspešne odolávame, no cvičenie by sme za pizzu stále rýchlo vymenili. Dominik má dole už takmer 10 kíl a ja 6 kíl za 6 týždňov. Síce ma občas demotivuje, že mu to ide rýchlejšie, ale mám radosť. Navyše, stále som motivovaná, pretože sa cítim lepšie a hlavne zdravšie. Aj keď som ešte len v polovici, keďže ešte 6 kíl chcem dať určite dole, motivácie je dostatok. Okrem nášho vzťahu s Dominikom, je to aj práca v telke (ktorá veru poriadne pridáva kilá) a tiež svadba či oversized veci. Konečne ich môžem nosiť bez výčitiek, s vedomím, že ma rozťahujú a vôbec mi to nevadí. Cítim sa skvele a tento pocit mi nikto nevezme. Myslím, že to je dôležité aj pri obliekaní. Byť stotožnený s celým outfitom a doslova aj so svojou "kožou". Keď máme radi našu postavu, rešpektujeme ju so svojimi nedostatkami, tak nás aj okolie tak vníma. Ak sme naopak nevyrovnaný, nespokojný, druhí to okamžite spozorujú a nezakryjete to ani dokonalým lookom a vizážou. 
Ja si tieto "chudnúce" dni užívam a rozhodne pokračujem. Nech je to ešte lepšie, keď už sa cítim zdravšie, energickejšie a pozitívnejšie.
V outfite som si bez výčitiek vychutnala nádherný oversized sveter v dokonalej ružovej farbe. K nemu som zvolila kúsky v krásne hodiacich sa farbách - bielej a sivej. 
Verím, že sa bude páčiť. Želám krásne dni a veľa odhodlania či pevnej vôle, nech robíte čokoľvek.
PHOTO: Dominik Babušík
sveter, náušnice - LINDEX // nohavice - LUXURY FASHION CONCEPT // lodičky - CCC // kabeka - RELA // kabát - ZAFUL
4 komentárov: