PIATOK V STREDU

Pozdravujem vás,
napísať blogový článok dá občas zabrať. Dnes ho píšem už na tretí či štvrtý krát, pretože za každým som svoj predchádzajúci text vymazala. Z jednoduchého dôvodu - vždy obsahoval príliš veľa negatívnych myšlienok a názorov, ktoré podľa mňa na tento blog nepatria. 
Keď som Lapkinn pred tromi rokmi zakladala, povedala som si, že zlého je vo svete dosť a netreba ho rozširovať ďalej. Rozhodla som sa, že budem písať len v pozitívnom a vždy dobre naladenom duchu. Veď, v konečnom dôsledku TO negatívne vieme jednoducho nájsť a kritizovať je vždy tou ľahšou cestou. No, nájsť aj v tom zlom TO pozitívne, dá poriadne zabrať. Tým sa riadim aj v živote. Vo všetko hľadať niečo dobré. Priznávam sa, ide to veľmi často, ale odstupom času sa mi to viac - menej podarí dodržať. 
Naivne verím, že nie som jediná...že aj iní namiesto kritizovania, premýšľajú nad tým, čo tiež pochváliť...že namiesto poloprázdneho pohára ho vidia skôr poloplný...že nevidia všetky záležitosti len negatívne, depresívne a neskutočne smutne ale presne naopak v dobrom svetle...
Dúfam, že aj dnešné fotky vidíte pozitívne ako nádhernú jesennú scenériu a nie depku v štýle "prečo musí prichádzať zima a nie je tu leto." Jeseň mám veľmi rada aj pre množstvo módnych kombinácií a vrstvení. Opäť som vytiahla svoju obľúbenú pelerínku. Tentoraz som ju zladila s little black dress a košeľou s trendovými zvonovými rukávmi. Veľmi sa mi páči symbióza rôznych strihov a tvarov v rámci tohto outfitu, napríklad aj na zaujímavo krojených lodičkách. Čo na ňu hovoríte vy?
Majte krásne jesenné dni plné pozitívnych myšlienok a nálad a užívajte si pocit, že piatok máme tento týždeň "v stredu". :))

FOTO: Dominik Babušík

pelerína - F&F // košeľa - H&M // kabelka - RELA // silónky - BEPON // šaty - LUXURY FASHION CONCEPT // lodičky - TOPANKOVO /

4 komentárov:

 1. Tá kabelka je skvelá! Tu ti to neskutočne pristane :)
  Lenka
  http://www.thestylemon.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Lenka, ďakujem ti krásne za milé slová, kabelka je moja obľúbená

   Odstrániť