MÓDA PODĽA LAPKINN #9

Pri pohľade do môjho diára som si uvedomila, že dnes vás zavediem na poslednú tohtoročnú módnu prehliadku. V duchu hesla "to najlepšie na koniec" sa veľmi teším, že tento pomyselný titul patrí Ferkovi Mikloškovi. Pre mňa je totiž jeho tvorba topkou na Slovensku. Presvedčila ma o tom aj módna show z jedného novembrového štvrtka. 
S vyplazeným jazykom som na ňu utekala od nás z katedry politológie a z našej vedeckej konferencie. Nakoniec som bez problémov stihla jej začiatok, keďže sa okrem 18. hodiny konala aj o 20. hodine. Okrem miesta v prvej rade ma vo Východoslovenskej galérií v Košiciach čakal aj Dominik. Ten bol oficiálnym fotografom celého eventu a taktiež spoločne so mnou pre vás natočil reláciu Móda podľa Lapkinn.
Všetky dôležité info a zábery preto nájdete v 9. časti našej relácie na TV KOŠICE:DNES. Moje najobľúbenejšie zábery zase v galérií pod videom. 
Mimochodom, nezabudnite si pozrieť aj ďalšie časti relácie Móda podľa Lapkinn. Už budúci týždeň mám pre vás v poradí desiaty diel.
FOTO: Dominik Babušík

MÓDA PODĽA LAPKINN #9


V RELÁCIÍ MÓDA PODĽA LAPKINN MÁM OBLEČENÉ:

šaty - LUXURY FASHION CONCEPT // lodičky - TOPANKOVO // náušnice - H&M

0 komentárov:

Zverejnenie komentára