MÓDA PODĽA LAPKINN #7

Hoci na blogu ste v poslednom čase skôr zvyknutí na outfitové posty či súhrnné články z akcií, dnes som sa rozhodla pre výnimku. Keďže máme vďaka našej relácií MÓDA PODĽA LAPKINN na TV KOŠICE:DNES jedno krásne video spolu s fotkami z prehliadky Idy Sándor , rozhodla som sa tejto akcií venovať jeden samostatný článok. 
Pred niekoľkými dňami sme spoločne s touto košickou návrhárkou oslavovali 10 rokov minimalizmu. Oslava to bola veľkolepá, so všetkým, čo k tomu patrí. Gratulantami, šampanským, balónmi a kopou pozitívnej nálady. 
Krásnym spestrením celej módnej show boli deti na móle v nádherných kúskoch od ALICEANDALICE. Keď raz budeme mať s Dominikom bábo, tak ho do týchto modelov jednoznačne budeme obliekať. Detská kolekcia je božská, nádherná a originálna. Navyše, z veľmi príjemných materiálov.
Ida Sándor predstavila počas prehliadky viaceré svoje modely. Ich spoločným menovateľom bol bez pochyby MINIMALIZMUS, ktorým je návrhárka typická. Navyše, jednotlivé modely boli doplnené o obuv z TOPANKOVO a o kabelky, tašky a vrecká z UASHMAMA
Ak chcete vidieť viac z tejto módnej show, nenechajte si ujsť 7. časť relácie MÓDA PODĽA LAPKINN buď na tomto linku, alebo v dnešnom článku.   

FOTO: Dominik Babušík

MÓDA PODĽA LAPKINN #7

V RELÁCIÍ MÓDA PODĽA LAPKINN MÁM OBLEČENÉ:
OOTD: šaty - IDA SANDOR // topánky - CCC // náušnice - LUJZA MARKO // kabelka - PRIMARK // opasok - ORSAYfotografi v strehu a ja s nimis oslávenkyňou Idou Sándor
10 rokov minimalizmu sme oslavovali aj v spoločnosti našich priateľov, s ktorými sme sa spoznali v Turecku - Ediny a Ďuriho, momentálne nás okrem tureckých spomienok spája aj práca v TV KOŠICE:DNES :))

6 komentárov: