KVETINOVÁ JESEŇ

Pekný deň,
každý umelec či človek venujúci sa kreatívnej činnosti potrebuje k svojej práci inšpiráciu. Niekedy je nevyhnutné počkať si na svoju múzu niekoľko mesiacov, inokedy príde nečakane. Dokonca občas musíme doslova "vyhorieť", aby sa nápady a myšlienky dostavili. 
Kreatívnu prácu mám veľmi rada a bez inšpirácie to pri nej nejde. Preto tvrdím, že treba mať stále oči otvorené, pretože môže prísť odvšadiaľ. Z ulice, pri čítaní kníh alebo pri inej robote. Práve pri tomto outfite prišla inšpirácia pri príprave na rannú show v telke. Mali sme tému - ruský balet a zrazu mi hneď pri nej napadlo, ako skombinujem toto nové sako. Ihneď som vytiahla čelenku v slovenských farbách a svoje červené variabilné šaty. Mimochodom, dajú sa uviazať na minimálne 17 rôznych spôsobov - ako tričko s dlhým rukávom, predĺžený top, sukňa, asymetrické šaty a mnohé ďalšie. Považujem ich za najuniverzálnejší a najnadčasovejší kúsok v mojom šatníku. Navyše, ma teší, že som jeho kúpou pred približne 3-4 rokmi podporila českú tvorbu, konkrétne módnu návrhárku Veroniku Štěrbovú. V celom outfite nechýbajú ani moje obľúbené červené lodičky. V tomto chladnejšom počasí si na túto kombináciu obliekam ešte tmavozelený kabát, ktorý sa podľa mňa k červenej farbe veľmi pekne hodí.
Mimochodom, aj náš hosť, ktorý nám prišiel o ruskom balete porozprávať, si všimol, že som sa zladila k tejto téme. Som rada, že tento outfit evokoval nielen vo mne inšpiráciu priamo z Ruska.

FOTO: Dominik Babušík


sako - TU // lodičky - TOPANKOVO // variabilné šaty - SOPHISTIC BY VERONIKA // čelenka - LE QUARIA

8 komentárov: