VOJENSKÉ KVETY

Krásny piatok,
ak by som mala vymenovať svoje negatívne vlastnosti, jednou z nich je netrpezlivosť. Nemám rada, keď musím čakať dlho v rade pred pokladňou alebo na meškajúci autobus. Pri každom sviatku sa neviem dočkať, kedy odovzdám či dostanem darčeky. Pri žltých papierikoch v schránke a sms poštových notifikáciách zase musím hneď utekať na poštu, aby som si vyzdvihla všetky zásielky. 
S tým súvisí aj moja nedočkavosť pri objednávaní nových vecí. Milujem online nakupovanie, pretože so sebou prináša množstvo výhod. No, má aj jednu nevýhodu - moje neobľúbené čakanie. Hlavne pri nákupoch zo zahraničia. Naposledy som odpočítavala každý deň, kým mi príde táto bunda. Objednávala som ju zo SAMMYDRESS ešte v septembri a pokiaľ dorazila ku mne domov, tak som zistila, že sa dá kúpiť za kratší čas (avšak za dvojnásobok eur) v Zare. Okrem toho som za tú dobu spozorovala, že sa nachádza na každom druhom profile na Instagrame. 
Po všetkých blúdeniach po poštách sa po viac ako mesiaci dostal ku mne balíček s ňou. Napriek oneskoreniu a všetkým zisteniam mi to na radosti neubralo. Páčia sa mi na nej jednotlivé kontrasty. Na jednej strane je to typická army bunda, no zároveň je zjemnená o jemné a nežné kvetinové a vtáčie (dokonca 3D) prvky. Samozrejme, je to pre mňa láska aj vďaka mojím obľúbeným výšivkám.
Rovnako i kombinovanie kúskov v outfite som poňala v kontrastnom štýle. Zvolila som namiesto tenisiek či inej ležérnejšej obuvi asymetricky strihané topánky na vysokom podpätku v kombinácií s kabelkou v tom istom odtieni. Nechýba ani rolák, moje obľúbené nohavice a "romanticko - army" bunda. Túto bundu som si obľúbila aj pre jej variabilitu. Môžem ju nosiť nielen k pohodlným teniskám, ale i k lodičkám, klobúkom a skvele vyzerá aj zladená s viacerými vrstvami.

PHOTO: Dominik Babušíkbunda - SAMMYDRESS // nohavice - MICHAEL KORS // topánky - QUAZI (CCC) // kabelka - PRIMARK // rolák - LUXURY FASHION CONCEPT

0 komentárov:

Zverejnenie komentára