NÁŠIVKY & VÝŠIVKY

Krásny deň,
ak by som si mala vybrať jeden obľúbený jesenný trend, rozhodne sú to nášivky a výšivky. Uvedomujem si, že tieto prvky sú na módnej scéne už niekoľko mesiacov, no mňa si získali až v týchto dňoch. Po letných, pre mňa všadeprítomných, volánoch tak uvoľňujem v skrini miesto našívaným a vyšívaným detailom. Páči sa mi na nich, že dokážu oživiť aj ten najjednoduchší outfit a že vďaka nim sa môžem poriadne vyhrať s celým stylingom. Navyše, prinášajú aj mnohé farby do týchto chladnejších dní. Avšak, aj pri nich si treba dávať veľký pozor. Určite nie je vhodné ich kombinovať s tisíc inými nášivkami a výšivkami, aby to nepôsobilo "too much". Preto pri nich mnohokrát stačí jednoduchosť - obyčajné tričko, džínsy, tenisky a na oživenie kardigán s nášivkami a hneď je minimalistický outfit doplnený o farby, zaujímavé detaily, vzory a doplnky.
Keď som si naposledy robila poriadok v šatníku, zistila som, že ich mám takmer všade. Na kardigánoch, džínsoch, bundách a tiež bomberách. Za poriadnu zásobu týchto trendy kúskoch môže Luxury Fashion Ceoncept. Ten ma pred niekoľkými týždňami poriadne prekvapil. V jeden piatok mi pípla smska, že ma na pošte čaká balík. Myslela som si, že to bude menšia zásielka, ktorú som očakávala v rámci inej spolupráce. Veselo som pristúpila k priehradke a nadiktovala číslo zásielky. Úsmev mi mierne zmrzol, keď mi pán na pošte podal obrovský desať kilový balík (skôr balíííčisko) so slovami - "odnesiete to?". Samozrejme, že ako silná a emancipovaná žena som mu rozhodným tónom odpovedala - "áno, samozrejme". Zobrala som si krabicu vysokú jeden meter a s prehľadom sa snažila odísť v jedenásť centimetrových vysokých lodičkách domov. Moje štandardné kroky sa zmenšili o polovicu a vyzerali ako mierne dropčenie. Úsmevom som sa snažila maskovať, že mám všetko pod kontrolou a že ten balík vôbec neváži desať kíl. Keďže bývame asi sedem minút od pošty, naivne som počítala s tým,  že balík bez problémov odnesiem. Ak sa počíta osem zastávok a predýchaní; hundranie na to, prečo Dominik práve dnes nie je doma a prečo okolo mňa neprešiel ani jeden džentlmen za bezproblémové prenesenie, tak, áno, dala som to. 
Samozrejme, zlú náladu z nekonečnej a doslova ťažkej cesty z pošty domov rýchlo vystriedala radosť z vybaľovania. Tešila som sa spoločne s Jackie, ktorá takéto "unboxing" momenty priam zbožňuje. Medzi množstvom kúskov s detailami v podobe nášiviek a výšiviek bola aj táto bombera. Hneď, ako som ju uvidela, som mala v hlave kombináciu. Jednoduché obtiahnuté čierne šaty prípadne kombinácia top + sukňa a k tomu výrazné lodičky. Presne, ako v dnešnom outfite. Nechýba ani šatka od mojej obľúbenej blogerky a pre mňa bohyne Sissque z jej čiapkovo.sk a malá kabelka s kožušinovým príveskom od Fera Mikloška. 
Postupne vám predstavím aj ďalšie modely z desať kilovej trendami naplnenej krabice. Zatiaľ ich pravidelne nosím do školy prípadne postujem na Instagram, no postupne pribudnú aj na blogu.
Čo vás naposledy "chytilo za srdce" v rámci módnych trendov?

FOTO: Dominik Babušíkbombera - LUXURY FASHION CONCEPT // šatka - ČIAPKOVO.SK // top - SECOND HAND // sukňa - TERRANOVA // lodičky - TOPANKOVO // kabelka - DEICHMANN // prívesok - MIKLOSKO FASHION DESIGN

0 komentárov:

Zverejnenie komentára