ČEREŠNE

Krásny večer,
ani sa mi nechce veriť, že už je tu desiaty mesiac v tomto roku. Hoci sa naň veľmi teším, na druhej strane mám aj rešpekt pred všetkými prichádzajúcimi výzvami. Stručne som vám o nich už na blogu napísala a prvú z nich predstavila aj na Instagrame. Blog bude mať totiž od 3. októbra svoju vlastnú reláciu s názvom MÓDA PODĽA LAPKINN. Sledovať ju budete môcť každý týždeň na TV KOŠICE:DNES. Pre mňa je vytvorenie televízneho formátu v rámci blogu niečo neuveriteľné a skvelé, z čoho mám veľkú radosť. Keby mi to niekto povedal predtým, ako som zakladala blog, tak by som sa mu vysmiala, že sa určite nič také nestane. A nakoniec to prišlo a som za to veľmi vďačná. Ide o splnenie môjho ďalšieho sna, po ktorom som v kútiku duše počas blogovania túžila. Preto, keď prišla táto ponuka od televízie, úprimne som sa jej potešila.
Mám radosť aj z druhej októbrovej a pracovnej novinky. Od ďalšieho týždňa začínam moderovať ranné vysielanie v spomínanej televízií. Budeme vysielať priamo z ulíc mesta, čo bude veľmi zaujímavé. Dokonca v tom nebudem sama, ale moderovať budem vo dvojici s mojím Dominikom. Pre ňho to bude prvá moderátorská skúsenosť, pre mňa skôr nové prostredie a skúsenosti. 
Dnešný outfit je opakom toho, čo predchádzajúce slová. Keďže doteraz som písala skôr o budúcnosti a súčasnosti, kombinácia na fotografiách má nádych minulých rokov. Občas mám retro nálady, kedy rada kombinujem takéto kúsky. Keď som uvidela čerešňovú sukničku, ihneď som mala v hlave dnešný outfit. Vedela som, že ho skombinujem s bielym rolákovým topom, červenými lodičkami a výraznou čelenkou. Pri sukni som sa trochu pohrala s viazaním, keďže mi bola o čosi väčšia a vytvorila na nej vyšší pás. Veľmi som si užívala pocit, že som si prvého októbra mohla vychutnávať holé nohy, krátke rukávy a ruky vo vreckách bez toho, aby mi bola zima.(milujem vrecká na sukniach).   
Teším sa, že sa v ňom nachádzajú hneď dva prvky od dizajnérok z Československa. Červená čelenka je od šikovnej dizajnérky Zuzky Pažejovej. Táto šikovnica tvorí nádherné kvetinové kúsky a okrem toho veľmi pekne aj maľuje na tvár. Jednoducho, talentovaná kreatívna duša!
Suknička s čerešňami je od Sušenky. V ponuke nájdete okrem tohto kúsku aj ďalšie s retro nádychom. Veľmi oceňujem jej prístup, ktorý dokonale odzrkadľuje koncept slow fashion. Hoci šaty alebo sukne stoja o niečo viac ako v bežných reťazcoch, máte pri nich istotu, že zanechali čo najmenšiu ekologickú a tiež etickú stopu. Taktiež oceňujem i miesto, kde sa "sušenkove" kúsky vyrábajú. Je to moja obľúbená Morava, na ktorú sa veľmi rada vraciam. 
Verím, že vás dnešný retro outfit zaujme a že na podobnú kombináciu budete mať chuť. Minimálne na tie čerešne a sušienky po dočítaní dnešných viet. :)) Majte sa krásne, možno aj sladko a výborne!

P.S.: Ak by ste podobnú sukňu chceli mať doma, určite zavítajte na túto stránku. Po zadaní kódu LAP16 máte na všetky sukne a šaty do konce roka so zľavou 10%.

 FOTO: Dominik Babušíksukňa - SUŠENKA (po zadaní kódu LAP16 máte na všetky sukne a šaty do konce roka so zľavou 10%) // lodičky - TOPANKOVO // kabelka - ORSAY // top - RESERVED // čelenka - ZUZKA PAŽEJOVÁ

2 komentárov:

 1. the skirt is gorgeous
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indiabeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jééj tu máš krásny účes :)

  OdpovedaťOdstrániť