ABOUT COSMETICS X.

Ahojte, 
pri otázke - čomu sa prioritne venujem na blogu?, vždy odpovedám - móda. To je oblasť, ktorá ma naplno baví. Spájajú sa však s ňou i ďalšie sféry ako stravovanie, životný štýl či kozmetika. Aj ony ovplyvňujú náš celkový vzhľad alebo vyžarovanie. Práve kozmetické články ma veľmi napĺňajú (aj keď sa priznám, že najradšej mám outfitové) a rada ich pre vás píšem. Preto sa vždy poteším, keď mi napíšete, že sa tešíte na ďalší článok z rubriky About cosmetics. Dnes je to už jeho desiate vydanie. V ňom som pre vás pripravila moje aktuálne vychytávky, ktoré vďaka prvým vianočným reklamám môžeme nazvať aj ako skoré tipy na darčeky k Vianociam. :)) Veď o dva dni a niekoľko dní sú tu!

FOTO: Dominik Babušík
Lícenky a bronzery sú pre mňa must have. Bez nich mám pocit, že mi niečo chýba. V niektoré dni mi preto postačí make up, korektor, lícenka a balzam na pery a som maximálne spokojná. So značkou Marionnaud mám veľmi dobré skúsenosti a rovnako aj s ich lícenkami, ktoré ste mohli vidieť v predchádzajúcich článkoch About cosmetics, napríklad aj v tretej časti. Momentálne mi do kozmetickej tašky pribudla ďalšia a teším sa z nej. Veľmi dobre drží a som spokojná aj s jej nanášaním, ktoré mi uľahčuje obojstranný štetec. Z jednej strany ho využívam na aplikáciu bronzerov či líceniek a z druhej na púder. Oceňujem toto prepojenie 2 v 1 spolu so sympatickým zdobením v strede. Lícenku Marionnaud striedam počas dní s mojou najobľúbenejšou značkou, čo sa týka dekoratívky - Estée Lauder. Na ňu jednoducho nedám dopustiť. Okrem make upu, BB krému a rúžov tejto značky používam najnovšie tvárenku. Je skvelá a rada ich striedam s lícenkou od Marionnaud. Mimochodom, pri EL chválim aj luxusné balenie. Tieto dva produkty ku mne prišli ako na zavolanie, keďže moje predchádzajúce balenia líceniek a tváreniek sa minulo. Rovnako som spotrebovala i svoju predchádzajúcu vôňu, ktorú som najnovšie vymenila za Hollister California Wave s nádychom kalifornského srdca. Vonia fantasticky, preto som si ju okamžite zamilovala. Ide totiž o moje obľúbené prepojenie ovocia a kvetov.

 Ak by ste sa ma opýtali na to, ktorú farbu na nechtoch nosím najradšej, je to aktuálne nude odtieň. Je veľmi praktický. Aj keď sa vám náhodou kúsok odlúpne, nemusíte hneď robiť paniku, že vaše nechty nevyzerajú dobre. Okrem toho sú tieto odtiene pre mňa veľmi vhodnými, pretože sa hodia úplne ku všetkému. Do zbierky telových lakov mi pribudli tieto dva - prvý Rose Ingenu a druhý na záverečnú aplikáciu. Oba boli súčasťou Marionnaud balenia spolu s trblietavým pilníkom.Vďaka jeho veľkosti ho môžem veselo nosiť v kabelke všade so sebou.
Súčasťou setu na nechty bol aj tento odlakovač so sympatickým obalom. Veľmi sa mi páčia jednotlivé farebné ornamenty, ktoré pôsobia veselým dojmom. 
Medzi mojimi aktuálnymi vychytávkami nechýba ani suchý šampón TONI&GUY. Spolu s morskou soľou z tejto značky ho zaraďujem k môjmu ďalšiemu obľúbencovi. Niet lepšieho pomocníka, keď si nestíhate umyť vlasy a potrebujete skvele vyzerajúce vlasy s objemom. Práve s ním mi DRY SHAMPOO veľmi pomáha. Do tretice mám na tejto fotke ešte jednu novinku - hydratačné pleťové mlieko LANCOME. Keďže moja pokožka potrebuje hydratáciu, tento produkt mi sadol ako uliaty. Okrem chladivého efektu dodáva mojej tvári aj skvelú hydratáciu a príjemný pocit. Rozhodne odporúčam.

Mimochodom, všetky dnešné vychytávky okrem líčiek EL a suchého šampónu nájdete exkluzívne v Marionnaud. Už sa teším na piatok a sobotu, kedy je v košickom Auparku Marionnaud Beauty zóna. Určite opäť spoznám ďalšie zaujímavé produkty. Rozhodne sa v nej zastavte aj vy, nechajte sa nalíčiť, učesať alebo poradiť. Ja tam budem v sobotu od 16.30 do 17. hodiny. Bude pre mňa veľkou poctou, že opäť sa budem môcť podeliť o svoje skúsenosti na pódiu. Verím, že sa vidíme.

P.S.: Kvietky na obrázku sú od môjho milovaného Dominika. Dostala som ich k nášmu 3. výročiu a doteraz vyzerajú ako čertsvé. ĎAKUJEM za ne.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára