SAKO AKO ŠATY A ŠATY AKO SAKO

Ahojte všetci,
dnes by som vám chcela predstaviť dve tohtotýždňové radosti. Áno, viem, sú síce materiálneho rázu, ale ruku na srdcu, koho po náročnom týždni nepotešia nové veci. 
Prvá záležitosť, ktorá mi zlepšila náladu, je modré sako. Aj keď vďaka jeho strihu a dĺžke ide skôr o šaty. Dlho - predlho som ich hľadala a dúfala, že raz nájdem svoje vysnívané. Dočkala som sa síce takmer po trištvrte roku, no o to väčšia bola moja radosť. Navyše, keď som sa v "sakošatách" prešla po nádhernom moldavskom mini námestí, cítila som priam ako v parížskych uliciach. 
Ďalšou radosťou týchto dní sú nové dioptrické okuliare. Pôvodné staré som už vôbec nenosila, pretože som nebola dlhodobo spokojná s rámom. Navyše, dioptrie sa mi za ten čas zmenili, takže tieto dni boli priam ideálne na výmenu. Konečne som sa dočkala svojich vysnívaných Dolce & Gabbana. Verím, že postupne sa mi zbierka okuliarov rozrastie, pretože mám vyhliadnuté aj ďalšie úžasné modely. Hlavne z obchodu misteroptic.sk by som vedela vytvoriť dlhý wishlist, ktoré všetky by som ešte chcela.  
Oba tieto kúsky som spoločne skombinovala a doplnila o choker náhrdelník, trblietavé lodičky (ich farba sa neustále mení zo zlatej na modrú a naopak) a obľúbená kabelka s kožušinovým príveskom. 
Čo hovoríte na celý outfit?

FOTO: Dominik Babušík


sako - TOPANKOVO.SK // okuliare - MISTEROPTIC // lodičky, kabelka - DEICHMANN // prívesok - MIKLOSKO FASHION DESIGN // choker - ALIEXPRESS

2 komentárov: