ROZKVITNUTÁ

Pozdravujem vás, 
pred niekoľkými týždňami som si urobila veľký poriadok v šatníku. Časť z neho som posunula ďalej, predala či podarovala. Práve pri upratovaní som si uvedomila, koľko skvelých vecí mám, no akosi som počas roka na ne zabudla. Jedným z príkladov sú aj dnešné kvetinové šaty. Akonáhle som ich priniesla domov, nosila som ich takmer každý deň. No, po prvom praní a žehlení som ich pekne uložila do skrine a po čase som ich prestala registrovať. Až teraz som ich znovu objavila a opäť sa z nich vytešila. 
Navyše, s novými wonderkami (ako ich zvyknem nazývať) sú dokonalá dvojka. Na tieto pančuchy nedám dopustiť, keďže vyzerajú veľmi prirodzene a okrem toho ešte aj zoštíhľujú bruško a boky. Nielen pančuchové nohavice WONDER ale i ďalšie druhy pančúch od Beponu som si veľmi obľúbila, pretože sú pevné a netrhajú sa tak rýchlo. Jedinou nevýhodou je, že sa ťažšie obliekajú. Ale myslím, že za výsledný efekt najmä v obtiahnutých šatách tá námaha stojí.
Keďže celý dnešný outfit je kvetinový, teším sa, že aj wonderky majú svoju limitovanú edíciu obohatenú o obal s kvetinami. V tejto sade nájdete zoštíhľujúce pančuchy v rôznych farbách. Ja som sa v predajni rozhodovala medzi sivou, čiernou a modrou, no nakoniec to u mňa vyhrala moja obľúbená a posledne spomínaná farba. Wonderky však nájdete v Bepone aj v klasických telových odtieňoch a samozrejme v rôznych veľkostiach. 
Dnešný článok by som okrem kvetín chcela venovať aj mojim aktuálne najobľúbenejších vychytávkam. Prvou sú wonderky a ďalšie dve vám chcem predstaviť v nasledujúcich riadkoch. Jednou z nich je moja nová kabelka, ktorú ste už mohli zahliadnuť na Instagrame. Má úžasnú farbu a pre mňa ideálny tvar. Must - have prvkom na taškách je pre mňa pridané ramienko. Samozrejme, nechýba ani v tomto prípade. Bez neho jednoducho nedokážem počas dňa fungovať. Kabelka je z krásnej predajne RELA v Poprade, s ktorou sme nadviazali spoluprácu. Musím sa priznať, že z tejto kolaborácie máme s Dominikom veľkú radosť. Ak mám písať za seba, tak som nadšená nielen z ponúkaných kúskov, ale aj zo samotnej komunikácie s Luckou, ktorá je pre mňa pri každej spolupráci veľmi dôležitá. Vždy sa mi výborne spolupracuje s ľuďmi, ktorí sú pre svoju prácu doslova "zapálení" a nadšení. Práve Lucka s manželom sú toho dokonalým dôkazom. Svoju prácu milujú a dávajú si na nej patrične záležať. Usilovne pracujú, promptne reagujú na trendy a neboja sa za novými kúskami ani vycestovať. Výsledkom toho sú nádherné moderné či nadčasové kúsky. Pred pár dňami sa dokonca vrátili z výstavy kabeliek a topánok v Miláne. Keď som videla zábery na ich FB, hneď som sa zamilovala. Tieto kúsky sú pre mňa láskou na prvý pohľad. Možno aj pre to, že vzory vo mne evokujú nedávnu kolekciu Dolce & Gabbana. Každopádne, už sa teším na Relu na jar/leto 2017. Určite to bude stáť za to. Zatiaľ si užívam túto ružovú "krásku" a chlpaté topánky.     
Okrem wonderiek a kabelky si v týchto dňoch "ulietavam" aj na novej informovanej fľaši. Mohli ste ju už vidieť na Instagrame, no v plnej paráde som sa ju rozhodla zverejniť až v tomto farebnom kvetinovom poste. Nosím ju so sebou každý deň a veľmi sa z nej teším. Najčastejšie ju napĺňam čistou vodou a príležitostne aj šťavami či smoothie. Mám pocit, že vďaka dúhovým pásikom (v odtieňoch čakier) mám s ňou za každým hneď lepší deň. Okrem toho, že informovaná fľaša má úžasný dizajn, je aj zdravá. Prvým pozitívom je, že je vyrobená zo skla. Určite mi dáte za pravdu, že je omnoho zdravšie piť vodu zo sklenenej ako plastovej nádoby. Druhé pozitívum vidím v kolorterapii resp. chromoterapii. Prenikaním slnečného svetla do fľašky prijíma voda vibráciu danej farby. V podstate je tento proces známy už z ajurvédy. Za tretie pozitívum považujem fakt, že i9 fľaša je vyrobená tak, aby dokázala vplývať na vlastnosti vody a ovplyvniť vodu na úrovni informácií. Vďaka informačnému štítku a jednotlivým procesom dochádza k tomu, že v pitnej vode vo fľaši sa obnovujú prirodzené vlastnosti a vitalita. 
Aj keď uznávam, pre niekoho to môže znieť (či skôr "čítať sa") neuveriteľne, ja týmto záležitostiam verím. V podstate nejde v tomto prípade len o psychiku (ako napríklad pri farbách vplývajúcich na dobrú náladu a deň), ale aj o mnohé vedecké testy, ktoré to potvrdili. Aby to nebolo len o výhodách, tak je tu aj jedna nevýhoda. Keď ju naplním vodou, je celkom ťažká, ale beriem to čiastočne ako "daň za zdravšie pitie." 
Čo je úplne najzaujímavejšie na tejto fľaši je to, že ju obdivuje úplne každý, ešte aj cudzí ľudia. Pár krát ma na ulici už zastavili okoloidúci, pochválili fľašu a opýtali sa, odkiaľ ju mám. Keďže jednu nosím pravidelne so sebou, už teraz premýšľam nad tým, že by som si zadovážila ďalší kus. Vždy, keď mám doma dúhovú fľašu, pravidelne ju napĺňam vodou a využívam ju ako karafu položenú pri okne. Preto premýšľam nad ešte jedným kúskom v bielom prevedení (keďže tento odtieň v interiéri milujem a najradšej by som všetko v domácnosti mala v tejto farbe). Viem si to živo predstaviť, ako by som s farebnou veselo cestovala a biela by bola pravidelne u nás v kuchyni. 
Fuha, až teraz som si uvedomila, ako som sa o fľaši a ďalších záležitostiach rozpísala. No chcela som sa s vami podeliť o moje skúsenosti a hlavne nadšenie. Preto si užite dnešné fotografie a záplavu pozitívnych farieb. Želám krásne dni! Čoskoro som tu s novým článkom. :)

FOTO: Dominik Babušík


    šaty - ANDREA MARTINY // sako - NEXT // pančuchy WONDER - BEPON // lodičky - TOPANKOVO // kabelka - RELA // okualiare - ALIEXPRESS // fľaša - i9bottle.sk


3 komentárov:

 1. lovely look!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. rock prints bebe
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť