ÓÓÓ, ŠATY

Ahojte,
napriek predchádzajúcemu článku určenému najmä pre inšpiráciu počas chladnejších jesenných dní som si pre vás na blogu pripravila ešte niekoľko letnejších outfitov. Tento je maximálnym zosobnením môjho tohtoročného leta. Obsahuje totiž veľa volánov, šnúrovacie sandálky, šaty, malú kabelku, slnečné okuliare a vypnuté vlasy. Jednoducho, prvky, s ktorými som si najčastejšie užívala letné dni a ktoré som si zamilovala. Hlavne pásikavé šaty sú pre mňa láskou na prvý, druhý, tretí a myslím, že aj na stý pohľad. Hneď, ako som ich uvidela na stránke, som vedela, že ich musím mať.
Druhá asociácia, ktorá mi pri nich napadla, je doladenie k šnúrovačkám. Tie som takmer počas predchádzajúcich týždňov zodrala, keďže som ich nosila neustále. Sú veľmi pohodlné a najmä sa skvele kombinujú. Obľúbila som si ich aj pre ich variabilitu. Môžem si na nich meniť šnúrky, pridávať rôzne aplikácie či vymieňať podrážky podľa toho, čo mám na sebe. Verím, že ich ešte tento rok vynosím. Rozhodne odporúčam zaobstarať si minimálne jeden takýto pár nielen na túto sezónu ale i tú ďalšiu. 
Nezabudnite zajtra, 5. septembra, vykročiť tou správnou nohou do nového pracovného týždňa či nového školského roka. Krásne dni a čoskoro sa opäť hlásim!

FOTO: Dominik Babušík

šaty - SHEIN // šnúrovacie sandále - MAKE YOUR SANDALS // okuliare - H&M // kabelka - DEICHMANN

3 komentárov:

 1. thats such a cute maxi dress
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. šaty ti veľmi pristanú Linda :) perfektné sú!

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ďakujem dievčatá! / thank you girls! :)

  OdpovedaťOdstrániť